Nowości produktowe

Lakiernictwo i blacharstwo

ponad rok temu  05.05.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Pierwsze akumulatorowe narzędzie szlifierskie firmy Mirka

Nowa szlifierka akumulatorowa Mirka ANGOS to odpowiedź na niektóre z najbardziej palących potrzeb w zakresie szlifowania blach i karoserii. Jednym słowem - uwolnij się od kabli i węży i wykonaj swoją pracę szybciej i łatwiej.

Wyjątkowa Mirka ANGOS ARG-B 200 to pierwsze akumulatorowe narzędzie szlifierskie firmy Mirka. Może być używane z różnymi akcesoriami do szlifowania metalu, czyszczenia po spawaniu, kondycjonowania powierzchni, cięcia i gratowania oraz usuwania farby. Szlifierkę można doposażyć w szczotki ścierne, tarcze szybkomocujące, zadziory z twardego metalu, tarcze pilnikowe lub tarcze do cięcia przeznaczone do prac, z którymi nie radzą sobie narzędzia wymagające użycia węży lub kabli, dzięki czemu możesz przyjąć dowolną pozycję roboczą.

- Mirka ANGOS to wyjątkowe narzędzie, które sprosta wielu wyzwaniom. ANGOS zapewni Ci swobodę szlifowania trudno dostępnych miejsc, bez utraty na jakości - gwarantuje Nicklas Lerstrand, kierownik produktu w Mirka.

Szeroki zakres regulacji prędkości 2500–20 000 obr./min, niewielki ciężar 890 g oraz wygodna, wyważona i ergonomiczna konstrukcja czynią z ANGOS ARG-B uniwersalne narzędzie przeznaczone do szerokiego zakresu prac. Aby skrócić czas przestoju do minimum, Mirka ANGOS jest dostarczana w zestawie z dwoma akumulatorami 5,0 Ah – żeby kontynuować pracę, wystarczy wymienić akumulator na w pełni naładowany. Dzięki niskoenergetycznej technologii Bluetooth®, ANGOS można sparować z szeroką gamą urządzeń pomagających monitorować poziom wibracji.

Fot. Mirka

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony