Nowości produktowe

Części i regeneracja

ponad rok temu  08.05.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Pióra zintegrowane ze spryskiwaczem - nowość w gamie Exact Fit

Producent oryginalnego wyposażenia (OE) piór wycieraczek, firma TRICO, wprowadza do swojej oferty Exact Fit pióra Trico Refill. Mają one zintegrowany spryskiwacz. Wybrane modele są także podgrzewane.

Pióra Trico Refill należą do grupy najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych piór wycieraczek dostępnych także poza siecią ASO. Są one przeznaczone do samochodów, które mają zintegrowany system spryskiwaczy. Chodzi o rozwiązanie, w którym płyn przepływa przez całe pióro i rozprowadza się równomiernie na przedniej szybie. Wybrane, droższe wersje mają również podgrzewany wkład stalowy.

Debiutująca propozycja na rynku wtórnym, pozwoli kierowcom istotnie obniżyć koszt wymiany nowoczesnych piór wycieraczek. Zestawy Trico Refill są sprzedawane parami i wykonane tak samo jak wycieraczki montowane fabrycznie. Mają odpowiednią długość i precyzyjnie wykonany profil co pozwala na łatwą wymianę: zachowujemy oryginalną ramę pióra i wymieniamy sam gumowy wkład.

Na początek do sprzedaży trafiły zestawy Aquablade do Volvo (modele S60, V60 i XC60). Niebawem oferta zostanie rozszerzona o kolejne referencje. Do każdego opakowania dołączona jest pełna instrukcja montażu, jednak sama instalacja jest prosta - wystarczy zdjąć osłonę wycieraczki, wysunąć zużyte, gumowe pióro, wsunąć w jego miejsce zamiennik TRICO Exact Fit, a następnie ponownie zamontować osłonę.

- W TRICO nie tylko produkujemy, ale także opracowujemy nowe modele wycieraczek. Jesteśmy dumni z tego, że wciąż wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania powinny być także dostępne na aftermarkecie. Dlatego też z przyjemnością udostępniamy kierowcom Trico Refill. Docelowo gama pokryje 99% zapotrzebowania rynkowego - mówi Sam Robinson, Brand & Marketing Manager (Europe) w First Brand Group.

Fot. First Brand Group

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony