Nowości produktowe

Wydarzenia rynkowe

miesiąc temu  14.03.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Podnośnik Compac A10T-HC

Duńscy specjaliści z firmy Compac Hydraulik z dumą prezentują swój najnowszy produkt. Ten 10-tonowy podnośnik został specjalnie zaprojektowany do podnoszenia ciężkich maszyn rolniczych i innych pojazdów o dużym prześwicie.

Inżynierowie z firmy Compac Hydraulik przez rok współpracowali z liderami na rynku napraw sprzętu rolniczego. Owocem tej współpracy jest najnowsze dzieło: pneumatyczno-hydrauliczny podnośnik wysokiego podnoszenia. To model hybrydowy, w którym – jak czytamy w komunikacie prasowym – „zastosowano to, co najlepsze z obu światów”. W stanie spoczynkowym ramie podnoszące jest na wysokości tylko 150 mm i osiąga maksymalną wysokość aż 780 mm!

Podnośniki hydrauliczne są niezbędnym wyposażeniem wszystkich rolniczych warsztatów, w których wykonywane są naprawy maszyn. Najczęściej wykorzystywane są podnośniki przenośne, ze względu na ich większą uniwersalność. Podnośnik Compac A10T-HC docenimy za duży zakres podnoszenia (430 mm) i udźwig (10 ton), co przyda się w warsztatach wyspecjalizowanych w naprawach i serwisowaniu wszystkich ciężkich pojazdów. Także oczywiście rolniczych.

Najnowszy podnośnik waży 113 kg. Korpus podnośnika jest oparty na czterech kółkach jezdnych i dwóch gumowych dla jeszcze szybszego przemieszania urządzenia. Bezpieczne podnoszenie i dużą stabilność podstawy gwarantują oczywiście stalowe kółka transportowe.

Fot. Compac Hydraulik

GALERIA ZDJĘĆ

Podnośnik Compac A10T-HC

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony