Nowości produktowe

Auto na wiosnę

ponad rok temu  26.04.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Produkty Kärcher do detailingu

Niemiecki lider w dziedzinie utrzymania czystości wprowadza do oferty sześć produktów, dzięki którym samochód zalśni czystością.

Dbałość o czystość jest ważna i to nie tylko, choć to bardzo istotne, jeśli chodzi o wizerunek, lecz także jest niezbędna by zachować na długo wartość Twojego samochodu. Warto zwrócić uwagę, że po myciu myjką wysokociśnieniową lub w myjni warto dopracować i dokładnie doczyścić poszczególne elementy auta. Jest to możliwe dzięki nowym produktom do detailingu. Pozwala to nie tylko osiągnąć wspaniały efekt ale też zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu.

Czysto w środku

Za pomocą środka do czyszczenia wnętrza auta można usuwać zaschnięte plamy z kawy lub tłuste resztki jedzenia z różnych powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, gumy lub tekstyliów. Jednocześnie eliminuje on nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży zapach.

Środek do konserwacji kabiny nadaje się do czyszczenia gładkich, wodoodpornych i odpornych na zabrudzenia materiałów na przykład listew drzwiowych. Szybko i delikatnie pielęgnuje wszystkie powierzchnie z tworzyw sztucznych i gumy - wystarczy spryskać powierzchnię, pozwolić na krótką reakcję i w razie potrzeby wypolerować. Pokrywa też uszkodzenia powierzchniowe i nadaje połysk.

W celu zapewnienia dobrej widoczności podczas jazdy lusterka, szyby boczne i szyby przednie należy zawsze dokładnie czyścić. Nowy środek do czyszczenia szyb samochodowych Kärcher usuwa odciski palców, plamy tłuszczu lub pozostałości po owadach, a także zabrudzenia drogowe, skutecznie i bez smug. Co więcej zapewnia, że nowe zabrudzenia nie przylegają tak szybko dzięki antystatycznemu działaniu. Czystość szyb i luterek jest nie do przecenienia jeśli chodzi o bezpieczeństwo dlatego warto korzystać z renomowanego środka czyszczącego.

Czysto na zewnątrz

Powierzchowne zadrapania i tzw. hologramy w lakierze są irytujące, ale można je łatwo usunąć za pomocą Polish & Wax. Dzięki funkcji 2 w 1 lakier jest nie tylko czyszczony, ale jednocześnie polerowany i nabłyszczany. Dla uzyskania najlepszego efektu środek czyszczący aplikuje się kolistymi ruchami miękką szmatką i po krótkiej fazie schnięcia poleruje się czystą szmatką. Środek czyszczący konserwuje również lakier i chroni go przed działaniem czynników atmosferycznych, promieni UV, brudu drogowego i soli.

Nowością w ofercie są również dwa koncentraty do spryskiwaczy szyby przedniej. Niewielka ilość środka czyszczącego rozcieńczona w wodzie wystarczy, aby zapewnić dobrą widoczność bez żadnych smug. Zaschnięte resztki owadów, ptasie odchody, plamy z żywicy drzew lub tłuszczu są usuwane. Jednak wyraźny widok przez szyby samochodowe powinien być zapewniony również zimą. Koncentrat zimowego środka przeciwzamarzającego Kärcher do czyszczenia szyb samochodowych -60° C usuwa zimowe zanieczyszczenia, takie jak resztki żwiru, a także zapobiega zamarzaniu szyb.

Fot. Kärcher

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony