Nowości produktowe

Wydarzenia

3 miesiące temu  16.02.2023, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

Snap-on Equipment wprowadza flagowy tester SUN PDL 8100

SUN PDL 8100 to flagowy tester z Inteligentną Diagnostyką wprowadzony na polski rynek. Jest testerem najnowszej generacji, opartym na całkowicie nowym procesorze i nowej płycie głównej.

PDL 8100 PDL8100 jest testerem samodzielnym, z wbudowanym (10-calowym) kolorowym ekranem dotykowym oraz własnym zasilaniem. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w ciężkich warunkach warsztatowych, jest odporne na wstrząsy i zabrudzenia. Obsługa testera jest prosta i czytelna, menu jest przejrzyste, wszystkie funkcję i procedury są dokładnie opisane krok po kroku.

Nowy flagowiec dzięki zastosowaniu nowego procesora i dedykowanego systemu operacyjnego jest superszybki. Poza diagnostyką szeregową PDL 8100 wyposażony jest w Tester Podzespołów oparty o wykorzystanie oscyloskopu 2-kanałowego wbudowanego w urządzenie z gotowymi procedurami pomiarowymi i danymi referencyjnymi dla danego komponentu.

Sam proces diagnostyczny wykorzystuje opatentowaną Inteligentną Diagnostykę, która prowadzi mechaników w logiczny sposób przez proces diagnozowania - od ustalenia rodzaju usterki do rozwiązania problemu, oszczędzając im czas i czyniąc ich pracę bardziej wydajną i efektywną. Inteligentna Diagnostyka na podstawie kodu błędu wskazuje każdą następną czynność, jaką należy wykonać i prowadzi użytkownika krok po kroku do znalezienia rozwiązania. Wyświetlane są tylko istotne informacje, dobrane dla konkretnego pojazdu i kodu usterki, jednocześnie system pozwala uniknąć wykonywania czynności, które w danym przypadku są zbędne lub niepotrzebne. Mechanicy oszczędzają czas, warsztat jest bardziej wydajny i produktywny.

FOT. Snap-on Equipment and Diagnostics

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony