Krajowe

Wydarzenia

TARGI

Krajowe

ponad rok temu  27.10.2016, ~ Bartłomiej Ryś   

Fleet Market czyli najpopularniejsze flotowe auta osobowe i dostawcze
Strona 1 z 2

Już 22 listopada w warszawskich halach EXPO XXI odbędą się największe w Polsce targi motoryzacyjno - biznesowe Fleet Market 2016. Będą one niepowtarzalną okazją, aby w jednym miejscu zobaczyć najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych, także te debiutujące na naszym rynku. Oprócz nowości, koncerny motoryzacyjne zaprezentują też auta, które wśród przedsiębiorców cieszą się największą popularnością.

Niezwykle ciekawie zapowiada się ekspozycja samochodów dostawczych. Opel pokaże wszystkie wersje swojego największego modelu – Movano, natomiast Renault do Expo XXI przywiezie między innymi wszechstronnego Mastera. Mercedes będzie się chwalił dwoma najważniejszymi pojazdami użytkowymi w swojej ofercie - Vito i Sprinterem. Grupa PSA, czyli Citroën i Peugeot zaprezentuje bliźniacze modele Jumper i Boxer. Volkswagen szykuje dla targowych gości atrakcję, jaką będzie premierowy pokaz produkowanego w podpoznańskich Białężycach Craftera drugiej generacji. Podczas targów Fleet Market oprócz samochodów będzie można zobaczyć też niezwykle ciekawe zabudowy zrealizowane na wielu pojazdach użytkowych.

Ekspozycja samochodów osobowych będzie jeszcze bardziej ekscytująca choćby dlatego, że zaplanowano kilkanaście polskich premier. Nie zabraknie też aut, które w szczególny sposób upodobały sobie firmy. Obraz samochodu firmowego nieustannie ewoluuje. Białe auta ze stalowymi obręczami, klimatyzacją, radiem i szybami otwieranymi na korbkę już dawno przestały być synonimem auta firmowego. Dziś klienci biznesowi kupują samochody, które są średnio o 20 tysięcy złotych droższe niż auta sprzedawane klientom indywidualnym. 

Najpopularniejsza na naszym rynku marką jaką jest Škoda zaprezentuje dwa najbardziej okazałe i chętnie wybierane modele - Octavię i Superba. Oba te auta są największe w swoich klasach. Volkswagen pokaże to, co ma najlepszego w swojej ofercie - Golfa, który jest przy okazji najpopularniejszym modelem samochodu na świecie. Premiera kompaktowego i30 z pewnością przyciągnie na stoisko Hyundaia wielu targowych gości. Poprzednie wersje tego auta cieszyły się dużą popularnością. Swój udział w sprzedaży ma też Policja, która podobnie jak wielu innych użytkowników, chwali ten model za wysoką trwałość i atrakcyjną cenę zakupu. Renault zaprezentuje swoją biznesową gwiazdę – Megane, z nadwoziem typu kombi. Użytkownicy cenią go za komfort, przestrzeń i to coś, co mają tylko francuskie samochody - pewien rodzaj elegancji. A prezencja to w biznesie cecha szczególnie ważna. Ford stawia na dynamikę. Tym razem nie chodzi o dynamikę sprzedaży nowych Fordów, lecz o Mondeo, wyposażone w pakiet ST, które będzie można obejrzeć podczas targów. Tak skonfigurowane auto niewątpliwie łączy w sobie elegancję i sportowy sznyt. Opel pokaże dwa modele, które są pierwszym wyborem dla wielu flot samochodowych. Niewielka Corsa od wielu lat rywalizuje ze Škodą Fabią o miano najpopularniejszego auta segmentu B, zaś  Astra i Astra kombi – zdobyły tytułu samochodu roku. Nowa odsłona jest zwinniejsza, lżejsza, bardziej oszczędna i znacznie lepiej wyposażona. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony