Krajowe

Instalacje gazowe

ponad rok temu  02.10.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

GASSHOW & AUTOSERVICE EXPO 2022

Przed nami wydarzenie poświęcone globalnym szansom i barierom w rozwoju branży LPG, a także CNG i LNG. Organizatorzy najbliższych targów zapewniają: z udziałem przedstawicieli biznesu, nauki, organizacji branżowych i administracji publicznej omówimy bieżącą sytuację i potencjalne scenariusze, zarówno na krajowym, jak i światowych rynkach.

GasShow potwierdziło swoją pozycję największej światowej imprezy targowej adresowanej dla sektora LPG-CNG-LNG. I tym razem (20 i 21 października 2022 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI) swoją ofertę podczas targów zaprezentują wiodący polscy i światowi producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zbiorników, a także cystern.

Ważną grupą wystawców są firmy kompleksowo zaopatrujące i wyposażające warsztaty samochodowe. Organizatorzy spodziewają się uczestników imprezy m. in. z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Albanii, USA, a także krajów Ameryki Południowej oraz Azji.

Kolejna edycja corocznych Międzynarodowych Targów GasShow w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI to wydarzenie, którego nie można przegapić, szczególnie w nowej rzeczywistości ekonomicznej i geopolitycznej, skoro wyraźnie zmienia się mapa szans i zagrożeń dla rozwoju rynków LPG, CNG i LNG w skalach lokalnej i globalnej. Organizatorzy informują, że pierwszy dzień konferencji w ramach Międzynarodowych Targów GasShow LPG-CNG-LNG 2022 (https://www.gasshow.pl/) poświęcą lokalnym oraz globalnym szansom i barierom w rozwoju branży LPG, a także CNG i LNG.

- Z udziałem przedstawicieli biznesu, nauki, organizacji branżowych i administracji publicznej omówimy bieżącą sytuację i potencjalne scenariusze, zarówno na krajowym, jak i światowych rynkach - czytamy w najnowszym komunikacie.

LNG, CNG, wodór: czas na technologiczny i rynkowy restart. Jak wyglądają aktualne prognozy rozwoju rynku w nowym otoczeniu geopolitycznym? Gaz płynny LPG - czy to czas na przełom? Agenda konferencji zapowiada dyskusję w gronie ekspertów nt. czystego paliwa i niezależnej energii.

Fot. www.gasshow.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony