Zagraniczne

Warto wiedzieć

miesiąc temu  06.07.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Automechanika Frankfurt 2022 – znamy kolejne szczegóły targów

Od 13 do 17 września Frankfurt będzie miejscem spotkania profesjonalistów rynku Automotive z całego świata. Organizatorzy obiecują program merytoryczny imprezy skrojony na najbardziej aktualne wyzwania czekające rynek aftermarket.

Tegoroczne spotkanie branżowe to moc wydarzeń. Wśród nowych trendów tematycznych targów we Frankfurcie będzie detailing samochodowy. W hali 12 odwiedzający znajdą kluczowych graczy z tej dziedziny i ekscytujące prezentacje.

Temat łańcuchów dostaw także znajdzie się w centrum uwagi. Automechanika Frankfurt 2022 to ekscytujące wykłady i spotkania networkingowe poświęcone szeroko rozumianej logistyce w branży motoryzacyjnej.

Caravaning i aftermarket

Boom na caravaning to nie tylko fabrycznie nowe kampery i przyczepy kempingowe. Wraz z coraz większą liczbą przyczep kempingowych i kamperów na drogach rośnie ryzyko, że co poniektóre wcześniej czy później będą musiały trafić w ręce fachowców. Zapotrzebowanie na fachowe naprawy jest nader pewne. Nowe metody napraw będą prezentowane w namiocie kompetencji Caravan ZKF - Zentralverband Karosserie- und Fahrzeugtechnik (Centralnego Stowarzyszenia Blacharstwa i Techniki Pojazdowej). Punktem kulminacyjnym ma być spektakularny pokaz… destrukcji pojazdów kempingowych.

Więcej informacji na witrynie targów (automechanika.messefrankfurt.com).

Fot. Automechanika Frankfurt

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony