Zagraniczne

Części i regeneracja

16 dni temu  06.07.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Brembo na targach Automechanika we Frankfurcie

Już wiemy, co pokaże włoski specjalista na targach Automechanika we Frankfurcie od 10 do 14 września 2024 r. Motywem przewodnim stoiska będzie szeroka gama rozwiązań na rynek aftermarket dla nowej mobilności.

Brembo, światowy lider w dziedzinie wysokowydajnych układów hamulcowych, skupia się na dostarczaniu innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań samochodowych za sprawą wielokrotnie nagradzanej serii Beyond. Obydwa dostępne obecnie produkty zostaną znacznie udoskonalone i przeznaczone do kolejnych klas pojazdów.

Klienci rynku aftermarket mogą korzystać z dwóch rozwiązań Brembo Beyond, które bazują na doświadczeniu zdobytym przez sześć dekad rozwoju zaawansowanych układów hamulcowych dla rynku OE we współpracy z najlepszymi producentami samochodów i zespołami wyścigowymi. Produkt Brembo Beyond Greenance Kit, zgodny z normą Euro 7, gwarantuje wysokie osiągi, przy znacznym zmniejszeniu emisji PM10 i PM2,5 oraz obniżeniu całkowitego kosztu eksploatacji pojazdu, a Brembo Beyond EV Kit, przeznaczony do pojazdów elektrycznych i typu plug-in, chroni przed korozją i ogranicza hałas.

W przyszłości seria Beyond zostanie powiększona o kolejne nowe produkty hamulcowe dla szerszej gamy pojazdów. Więcej o nowościach będzie można dowiedzieć się odwiedzając stoisko Brembo w hali 3, A61. Wszystkie szczegóły zostaną ogłoszone podczas konferencji prasowej w dn. 10 września o godz. 12:00 również na stoisku Brembo.

Fot. Brembo

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony