Zagraniczne

Części i regeneracja

8 miesięcy temu  14.11.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

UFI Filters na targach Agritechnica 2023

UFI Filters Group, lider w dziedzinie filtracji i zarządzania termicznego, a także technologii filtracji wodoru, po raz pierwszy zaprezentuje na targach Agritechnica w Hanowerze najnowsze rozwiązania dla sektora rolniczego na wspólnym stoisku UFI Filters Aftermarket i UFI Filters Hydraulics.

12 listopada rozpoczęła się Agritechnica 2023, jedne z największych na świecie targów sektora rolnego. W tym roku tematem przewodnim jest „Zielona Produktywność”, co będzie okazją do omówienia możliwości i wyzwań związanych z nowymi technologiami wspierającymi zrównoważony rozwój w rolnictwie.

Wybór produktów prezentowanych przez dział Aftermarket (do silników) i przez UFI Hydraulics (do obwodów hydraulicznych) koncentruje się na rozwiązaniach filtracyjnych mających na celu poprawę wydajności i skuteczności sprzętu rolniczego. Cel ten można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie odpowiednich technologii, rozwijanych i projektowanych dzięki wieloletniemu doświadczeniu i know-how UFI Filters.

Wśród prezentowanej oferty UFI Aftermarket znajdują się najnowsze produkty filtracyjne: filtr blow-by do nowego silnika Cursor 16 TST do zastosowań w pojazdach terenowych z napędem na cztery koła, w tym do nowego modelu CASE IH Quadtrac 715; wielofunkcyjny moduł filtracji do silnika FPT F28 Stage V i niektóre produkty premium na rynek wtórny, takie jak filtry i filtry wstępne do New Holland ze specjalnym materiałem filtracyjnym FormulaUFI.H2O; filtry oleju w konstrukcji warstwowej wykonane z FormulaUFI.STRATIFLEX i filtry wykonane z włókien syntetycznych FormulaUFI.MICRON; gama samoczyszczących i obrotowych filtrów typu blow-by.

UFI Filters Hydraulics prezentuje swoje doświadczenie i innowacyjną siłę w sektorze hydraulicznym, oferując kilka najciekawszych produktów, takich jak: nowa seria FRI – rozwiązanie do filtracji zwrotnej ze zbiornika; seria filtrów ciśnieniowych FPO z wkładem FORTIMAX; ekologiczna wersja mobilnej jednostki filtracyjnej UOW; różnicowy wskaźnik zanieczyszczenia z podwójną kalibracją; nowy wkład filtracyjny typu spin-on FORTIMAX EPO37, specjalnie przeznaczony do niskociśnieniowych układów hydraulicznych.

Know-how UFI Filters w zakresie oryginalnego wyposażenia dla czołowych producentów pojazdów rolniczych znajduje odzwierciedlenie w wyjątkowej jakości produktów w katalogu aftermarket i części hydraulicznych. Produkty Grupy UFI Filters oferują tym samym najlepszą technologię filtracji, zapewniając maksymalną ochronę i wydajność ciężkich pojazdów, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

Fot. UFI Filters / UFI Filters Hydraulics

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony