Zagraniczne

Części i regeneracja

12 miesięcy temu  25.09.2022, ~ Michał Żak,   Czas czytania 2 minuty

VIEROL na targach Automechanika 2022

Działający na całym świecie specjalista w zakresie komponentów elektronicznych i zarządzania silnikiem w branży motoryzacyjnej, zaprezentował na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie szereg atrakcji i innowacji produktowych.

Ambicja firmy VIEROL, aby zapewnić klientom rynku wtórnego kompleksową ofertę doskonale dopasowanych rozwiązań produktowych, przejawiła się nie tylko na targach Automechanika w sekcji cross-brand "EXPERT KITS+". Oprócz marek produktowych VEMO, VAICO i ACKOJA, VIEROL jest innowacyjny w branży części zamiennych również w zakresie serwisu. I nie chodzi tu tylko o praktyczne rozwiązania w zakresie napraw, które ułatwiają warsztatom identyfikację i pozyskiwanie części oraz oszczędzają zasoby magazynowe. Na stoisku pokazano przydatne narzędzia internetowe, na przykład nowy portal internetowy VIEROL-SHOP, który został uruchomiony tuż przed targami Automechanika, lub wspomagający biznes "STOCK-CONNECTOR". Ten pierwszy, dzięki samodzielnie opracowanej i zorientowanej na klienta platformie zakupowej, wyznacza kolejny ważny kierunek konsekwentnie realizowanej ścieżki cyfrowej przez rodzinne przedsiębiorstwo z Oldenburga. Wraz z ponownym uruchomieniem portalu części zamiennych wprowadzono wiele nowych funkcji oraz poprawiono jego użyteczność.

Na powierzchni wystawowej 300 m² klienci i zainteresowani goście targowi znaleźli idealne warunki do osobistej wymiany zdań i dyskusji technicznych. Jedną z ciekawostek stoiska był moduł kolektora dolotowego VAICO, który na niezależnym rynku części został dopracowany, aby dorównać rozwiązaniu OE m.in. dla zastosowań w pojazdach marki VW. Specjaliści z VAICO dzięki swoim kontaktom z warsztatami i praktykami opracowali dostosowane do potrzeb klienta kompletne rozwiązanie – wstępnie zmontowany moduł, dzięki czemu warsztat oszczędza cenny czas i zmniejsza ryzyko błędnej diagnozy.

Fot. VIEROL

GALERIA ZDJĘĆ

VIEROL na targach Automechanika 2022
VIEROL na targach Automechanika 2022

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony