ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Wydarzenia

ponad rok temu  06.09.2017, ~ Administrator   

AS-PL na rynku brytyjskim

Grupa AS-PL powołała nową spółkę o nazwie AS-PL UK Ltd. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.

Przypomnijmy, AS-PL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów na świecie.

- Obchodzimy w tym roku Jubileusz 25-lecia działalności w branży. Nasza firma znana była dotychczas pod nazwą AUTO-STARTER. W styczniu tego roku, w wyniku przekształcenia, główną spółkę nazwaliśmy AS-PL Sp. z o.o. – informuje Tomasz Kaszubowski, wiceprezes zarządu. – Stawiamy na rozwój marki dlatego w ramach grupy AS postanowiliśmy rozszerzyć działalność o rynek brytyjski. Powołaliśmy nową firmę o nazwie AS-PL UK Ltd. z siedzibą w Londynie – dodaje.
- Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Połączenie doświadczenia z kontaktami handlowymi i ciągła chęć rozwoju powodują, że marka AS cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością. Naszym celem jest umocnienie silnej pozycji w branży – mówi Paweł Kotala, dyrektor ds. eksportu. 

Na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii powołany został Kevin Sharp, który jest fachowcem z wieloletnim doświadczeniem na brytyjskim rynku aftermarket.

- Nie mogę doczekać się, aby zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest wprowadzenie AS-PL UK Ltd. na rynek brytyjski – mówi Kevin Sharp.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony