Części i regeneracja

test

ponad rok temu  25.10.2017, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Bierzemy żarówki na warsztat

fot. Piotr Łukaszewicz

Zbliża się listopad, a wraz z nim "Akcja Zima" w portalu warsztat.pl. Bliżej przyjrzymy się wszystkim rozwiązaniom, które zapewniają bezpieczeństwo na drogach. Takie rozwiązania swoim klientom powinni rekomendować mechanicy i właściciele warsztatów. Na pewno szybciej zapadający zmrok i częściej występująca mgła to istotne powody, by zadbać o właściwe oświetlenie samochodu. Właściwe, czyli jakie? Na to pytanie też postaramy się znaleźć odpowiedź.

Jednym z produktów, które ocenimy, są żarówki halogenowe Bosma Plus 100%. Jak zapewnia producent, żarówki te pozwalają zwiększyć strumień świetlny wysyłany przez reflektor w jego centralnym obszarze nawet o 100%. Zastosowanie szkła kwarcowego z odpowiednim zabarwieniem ma umożliwić uzyskanie temperatury barwowej o wartości 4300 [K]. W praktyce daje to bardzo skupioną wiązkę światła o dłuższym zasięgu i barwie zbliżonej do światła dziennego, gwarantując dwukrotnie lepsze oświetlenie drogi w obszarach kluczowych dla bezpieczeństwa.

Tyle teorii, a w praktyce? Zarówki, jak widać na załączonym obrazku, dotarły już do naszej redakcji. Za chwilę będziemy je sprawdzać. Relacja z naszych testów w listopadowym temacie miesiąca, a więc w cyklu "Akcja Zima".

Zapraszamy!

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony