ReklamaB1 - rematec - 29.03-20.06 Mirek części

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

10 miesięcy temu  31.07.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Organizator: Automechanika

Miejsce: Frankfurt

Data rozpoczęcia: 11.09.2018

Data zakończenia: 15.09.2018

Co pokaże ZF Aftermarket na targach Automechanika 2018?

Stoisko ZF Aftermarket numer 91 w hali 3 koncentruje się na inteligentnych rozwiązaniach i innowacyjnych produktach fot. ZF

Strona 2 z 3

Klocki hamulcowe będą dostępne dla 15 najbardziej popularnych pojazdów elektrycznych już we wrześniu 2018, a do końca roku nawet 97 procent europejskich samochodów otrzyma dostęp do nowego produktu.

„Wzrost w liczbie elektrycznie napędzanych samochodów i transporcie publicznym będzie szczególnie widoczny w środowisku miejskim” – komentuje Markus Wittig, szef IAM (Independent Aftermarket Business Unit) w ZF Aftermarket. „Pojazdy te stają się coraz bardziej zautomatyzowane lub nawet całkowicie autonomiczne. Nasza firma również wpływa na kształtowanie nowoczesnych rozwiązań transportowych. Dobrym przykładem, który potwierdza nasze zaangażowanie jest pojazd e.GO Mover. Jest to pierwszy pojazd wyposażony w systemy ZF, które pokazują działanie autonomicznej koncepcji mobilności dla miast i są gotowe do produkcji seryjnej.”

Jako część wspólnego przedsięwzięcia koncernu ZF i firmy e.GO Mobile AG, z siedzibą w Aachen, spółka e.GO Moove GmbH będzie rozwijać, produkować i sprzedawać zasilany elektrycznie i autonomiczny pojazd do przewozu osób i towarów. Prototyp pojazdu e.GO Mover będzie kolejną atrakcją na stoisku targowym ZF podczas targów Automechanika.

Nowe technologie wymagają wyspecjalizowanych kompetencji

Rozwój technologiczny oferuje warsztatom interesujący potencjał wzrostu. Jednak będzie to miało miejsce jedynie w sytuacji, gdy w porę się do tego przygotują. ZF Aftermarket zareagował na zmieniające się potrzeby rynku na bardzo wczesnym etapie i rozszerzył ofertę szkoleń z zakresu systemów wysokiego napięcia. Korzystając z modułów e-learning’owych opartych o kursy praktycznie, z odpowiednio zaplanowanymi szkoleniami, firma jest w stanie skutecznie przygotować mechaników pod kątem technologii przyszłości, jednocześnie skracając niezbędny na to czas i obniżając związane z tym koszty.

Gościem specjalnym stoiska będą VOX Car Doctors 

Dzielenie się wiedzą to temat przewodni tegorocznego pokazu ZF Aftermarket. -Gwiazdy niemieckiej telewizji - Holger Parsch i Hans-Jürgen Faul, znani milionom widzów jako „The Car Doctors”, będą gośćmi honorowymi stoiska ZF. Podczas swoich występów w dniach 14 i 15 września, omówią między innymi hybrydowe i elektryczne pojazdy oraz różne rodzaje ich układów napędowych. 

Na targach Automechanika 2018, odwiedzający będą mogli spotkać się z członkami zespołu ZF [pro]Tech i zobaczyć, jak koncept warsztatowy sprawdza się na rynku niemieckim, austriackim, szwajcarskim, brytyjskimn i hiszpańskim. W czerwcu br. Koncept został uruchomiony również w Polsce, a w 2019 planowane jest jego wprowadzenie również w kolejnych krajach.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony