ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

6 miesięcy temu  21.11.2018, ~ Administrator   

Co w branży wycieraczek? Pościg za producentami

Tomasz Markowski z firmy Negotti. fot. Piotr Łukaszewicz

Przy okazji targów Automotive Parts Expo zaglądamy na rynek wycieraczek samochodowych. Tu swoją ofertę przedstawiała polska firma Negotti.

- Producenci samochodów nie ułatwiają nam życia. Nowy samochód to praktycznie nowa złączka. My gonimy za tymi trendami. Na ten moment w naszej ofercie jest około 500 unikatowych referencji. To pokazuje, w jakim kierunku idzie rynek – mówi Tomasz Markowski z firmy Negotti, która chwali się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny swoich produktów.

- Wycieraczki polecam wymieniać co pół roku. To stosunkowo niedrogi element, a nieraz decydujący o bezpieczeństwie na drodze. Ceny kompletu wycieraczek u nas zaczynają się już od 30 złotych. To pięć złotych miesięcznie za bezpieczeństwo i komfort jazdy. Naprawdę na tym nie warto oszczędzać – mówił nam, a także podczas licznych rozmów z klientami, Tomasz Markowski.

Co ciekawe, Negotti aktywnie uczestniczy w sportach motorowych. Wspiera zawodników Negotti Team jeżdżących w rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i może pochwalić się tytułem rajdowego vicemistrza z 2017 roku. Wyścigi to zawsze ekstremalne warunki, a więc to także doskonały poligon doświadczalny dla wycieraczek.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony