Części i regeneracja

Części i regeneracja

15 dni temu  19.11.2020, ~ Administrator   

Distrigo - należący do Grupy PSA dystrybutor części zamiennych i innych produktów motoryzacyjnych intensywnie rozwija się na międzynarodową skalę, a w Polsce systematycznie rozszerza swoją ofertę wielomarkowych części zamiennych.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów związane z obsługą posprzedażną, Distrigo rozwija w Polsce swoją kompleksową ofertę, tzw. „Ofertę 360 stopni”, która skierowana jest do warsztatów serwisujących samochody różnych marek i w różnym wieku, niezależnie od zasobności portfela ich właścicieli.

Od dłuższego czasu, klienci profesjonalni DISTRIGO mogą więc zaopatrywać się w:

 1. Oryginalne Części Zamienne do samochodów produkowanych przez Grupę PSA – Peugeot, Citroen, DS. i Opel,
 2. Części EUROREPAR – 60 grup produktowych do samochodów różnych marek w wieku od 3 lat,
 3. Części Regenerowane – pozwalające w rozsądnych kosztach dokonać szeregu napraw mechanicznych samochodów produkcji Grupy PSA.

Od 17 listopada jako czwarty element „oferty 360 stopni” wprowadzona została do sprzedaży gama Części Innych Producentów. To efekt współpracy Grupy PSA z kilkoma renomowanymi producentami części zamiennych przeznaczonych głównie do obsługi eksploatacyjnej i prostych napraw mechanicznych samochodów różnych marek. W ramach tej współpracy  DISTRIGO w swojej szerokiej ofercie proponuje takie rodziny Części Innych Producentów, jak:

 1. Pióra wycieraczek SWF dostarczane przez VALEO,
 2. Różne rodzaje filtrów PURFLUX dostarczane przez SOGEFI,
 3. Elementy układów hamulcowych TRW dostarczane przez ZF Groupe,
 4. Zestawy rozrządu, i wybrane części układów zawieszenia I kierowniczego z oferty SKF. 

Na początku dostępnych będzie pięć gam towarowych, a trzy kolejne zostaną wprowadzone w pierwszym półroczu 2021. Będą to sprzęgła, świece i amortyzatory. 

Łącznie Distrigo zaoferuje blisko 10 tys. artykułów od producentów części zamiennych, które pokryją ponad 75% zapotrzebowania warsztatów naprawczych, uzupełniając w ten sposób pozostałe elementy zróżnicowanej oferty.

Ponadto Distrigo oddaje też do dyspozycji niezależnych warsztatów samochodowych narzędzie niezbędne do efektywnej sprzedaży części - Serwis Box Multi-Brand, czyli nowy elektroniczny katalog wielomarkowych części zamiennych, który jest już dostępny w Polsce. Serwis Box Multi-Brand jest równie prosty w obsłudze jak inne ogólnodostępne serwisy tego typu istniejące na rynku. Strona zawiera niezbędne informacje, działa sprawnie i oferuje wiele przydatnych funkcji. Pozwala na łatwe i szybkie znalezienie właściwej części, odpowiedniej metody naprawy i przygotowanie wyceny za pomocą kilku kliknięć. Wersja katalogu na urządzenia mobilne pojawi się na początku 2021 roku.

Tagi: Distrigo,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony