ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  15.12.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Dziewięć nowych referencji w asortymencie V-Line firmy NGK SPARK PLUG EUROPE 

Firma NGK Spark Plug Europe poszerzyła swój bestsellerowy asortyment świec zapłonowych V-Line o 9 referencji. Nowo dodane świece, oznaczone krótkimi numerami od 46 do 54, perfekcyjnie pasują do bestsellerowych modeli m.in. Citroëna, Toyoty, Nissana, Renault, Opla, Fiata, BMW oraz marek z Grupy Volkswagen. Dzięki tym referencjom pokrycie rynku w Europie przez asortyment V-Line wzrosło o ponad 8%. 

Wszystkie nowe referencje pochodzą prosto z wyposażenia oryginalnego producentów samochodów. Są to standardowe świece zapłonowe z niklową elektrodą środkową, jak również świece z metali szlachetnych z elektrodą środkową wzmocnioną platyną. Niniejszym stanowią one idealny zamiennik do ponad 16 mln samochodów w Europie, co daje asortymentowi V- Line dodatkowe 8 procent pokrycia rynku. 

Nowe referencje czynią wiodącego producenta świec zapłonowych w Europie jeszcze lepszym źródłem zaopatrzenia dla warsztatów i dystrybutorów w Europie. 

Krótki system numeracji zastosowany w asortymencie V-Line sprawia, że wyszukanie właściwej referencji i zamawianie jest dziecinnie proste. Do tego świece V-Line łączą wysokie pokrycie rynku z najnowszą technologią partnera technicznego producentów samochodów 

“Asortyment V-Line to bestseller na europejskim ryku wtórnym” – mówi David Loy, Dyrektor Marketingu w NGK Spark Plug Europe – „nawet po 16 latach od jego wprowadzenia nie stracił nic na swojej atrakcyjności. Dodając do niego nowe referencje jesteśmy pewni, że dystrybutorzy i warsztaty otrzymają możliwie najlepsze i szybkozbywalne świece w swojej kategorii.” 

Wszystkie 9 nowych referencji V-Line wraz ze szczegółowymi informacjami i listą zastosowań znajdują się już w katalogu TecDoc oraz na najnowszej wersji TecDoc DVD 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony