ReklamaB1 - rematec - 29.03-20.06 Mirek części

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

3 miesiące temu  20.03.2019, ~ Administrator   

Filtr kabinowy Cabin3Tech+ już w sprzedaży

Innowacyjny filtr kabinowy Cabin3Tech+ zaprezentowany przez Sogefi na ostatnich targach Automechanika we Frankfurcie jest już dostępny na aftermarkecie. 56 nowych referencji filtra Cabin3Tech+, dostępnych na aftermarkecie pod markami Purflux i FRAM®, obejmuje ponad 150 milionów samochodów w całej Europie, w tym wiele marek, takich jak Peugeot, DS, Toyota, Renault, FIAT, Volkswagen i wiele innych.

Cabin3Tech+ skutecznie filtruje duże cząstki (jak filtr przeciwpyłkowy), neutralizuje nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne opary w powietrzu (jako filtr z węglem aktywnym) i zatrzymuje do 98,8% drobnych cząstek o wielkości zaledwie 2,5 mikrona.

Niezwykle istotna jest wymiana filtra kabinowego raz na rok lub maksymalnie po przejechaniu każdych 15 000 km, nie tylko w celu utrzymania wysokiego poziomu jakości powietrza wewnątrz pojazdu, ale również w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemu wentylacyjnego – zatkany filtr może utrudniać działanie dmuchawy, powodując zaparowanie i zmniejszenie widoczności przez przednią szybę.

Czy wiesz, że powietrze w twoim samochodzie może być prawie 4x bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz? Aby znaleźć informacje na ten temat i dowiedzieć się więcej o Cabin3Tech+ z jego trzema warstwami ochrony, które stopniowo usuwają zanieczyszczenia i wiele więcej… kliknij www.cabin3techplus.com.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony