ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

3 miesiące temu  04.06.2019, ~ Administrator   

Gates: nowe instrukcje instalacji paska rozrządu

Gates oferuje instrukcje montażu dedykowane do danych silników wraz z każdym sprzedanym zestawem paska rozrządu Gates PowerGrip®. Od maja 2019 roku na pudełku każdego zestawu rozrządu zostanie umieszczony kod QR, który zapewni mechanikom bezpośredni dostęp do procedur montażowych opracowanych na podstawie wytycznych OE dla poszczególnych silników.

Zamiast arkuszy papieru wewnątrz każdego opakowania mechanicy uzyskają dostęp do cyfrowej instrukcji montażu poprzez zeskanowanie kodu QR lub wprowadzenie klucza produktu w komputerze (https://install.gates.com). Oprócz większej liczby materiałów graficznych i zastosowania formatu „krok po kroku” z czasem zmiana ta umożliwi firmie Gates wprowadzanie kolejnych udoskonaleń.

- Teraz mechanicy będą mogli korzystać online z w pełni ilustrowanej i aktualnej instrukcji montażu dedykowanej do konkretnego silnika. Instrukcje będą dostępne w 27 językach, co umożliwi zakładom mechanicznym w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) szybki dostęp do informacji w języku ojczystym - wyjaśnia Elise Cappelle, Gates product manager, automotive replacement.

Po zeskanowaniu kodu QR i wybraniu odpowiedniego pojazdu klienci zostaną przekierowani do instrukcji opracowanej na podstawie wytycznych OE i dedykowanej do danego silnika, zawierającej czytelne rysunki pomocne w przeprowadzeniu użytkownika „krok po kroku” przez cały proces montażu. Wszystkie informacje niezbędne do odpowiedniego wykonania wymiany są łatwo dostępne, w tym rysunek przebiegu paska i momenty dokręcenia; są nawet wymienione i przedstawione na ilustracjach specjalne narzędzia.

- Zmiana jest częścią inicjatywy Gates o nazwie „We Think Garage”. Bezustannie pracujemy nad tym, aby pomagać mechanikom w zwiększaniu wydajności i eliminowaniu błędów montażowych, co przekłada się na mniejszą liczbę reklamacji - wyjaśnia Cappelle.

Cyfrowa aplikacja jest także dodatkowym zabezpieczeniem, które pozwoli mechanikom rozpoznać podrobione części przed przystąpieniem do montażu. Cyfrowy proces logowania, który jest wymagany do skorzystania z instrukcji montażu, wykrywa części nieoryginalne i zmniejsza ryzyko montażu podrobionych komponentów o niskiej jakości. Nieprawidłowy kod spowoduje wyświetlenie komunikatu o błędzie i wygenerowanie formularza raportu, którego mechanik może użyć, aby powiadomić firmę Gates o wykryciu podrobionej części.

Tagi: Gates,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony