Części i regeneracja

Części i regeneracja

8 godzin temu  09.04.2026, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

HELLA ValueFit – nowe lampy robocze LED o wysokiej wydajności

HELLA wprowadza na rynek nową generację lamp roboczych z serii ValueFit 2.0. Modele R2100 2.0, S3000 2.0 oraz S5000 2.0 oferują wydajne oświetlenie LED, solidną konstrukcję oraz dodatkowe funkcje zwiększające funkcjonalność pojazdów użytkowych.

Nowa seria obejmuje trzy warianty o różnej mocy świetlnej: od 2100 do 5000 lumenów, zarówno w wersji bliskiego jak i dalekiego zasięgu, dzięki czemu lampy mogą być stosowane w wielu zastosowaniach, m.in. w maszynach rolniczych, budowlanych czy pojazdach specjalistycznych.

Wersja 2.0 została wyposażona w dodatkowe światło pozycyjne w kolorze białym lub żółtym, które pozwala na personalizację wyglądu pojazdu. Białe światło posiada homologację ECE-R148 i może być używane w ruchu drogowym, natomiast żółte przeznaczone jest do zastosowań terenowych.

Lampy wykonano z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminiowa obudowa, klosz z tworzywa sztucznego oraz stalowy uchwyt ze stali nierdzewnej. Stopnie ochrony IP6K7 i IP6K9 oraz homologacja ECE-R10 zapewniają niezawodną pracę w wymagających warunkach.

Seria HELLA ValueFit 2.0 to ekonomiczne i trwałe rozwiązanie oświetleniowe dla profesjonalnych użytkowników, którzy oczekują wysokiej wydajności i prostego montażu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony