Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  22.03.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

Hurtownia części oryginalnych. Wiele marek, jedno miejsce [RABATY]

Oryginalne części mechaniczne i karoseryjne w jednym miejscu, bez potrzeby posiadania wielu dostawców i przeszukiwania różnych platform sprzedażowych – taką możliwość oferuje swoim klientom sklep internetowy TAP24.pl, którego właścicielem jest Trading Automotive Parts.

Na początek pozornie informacja techniczna, która jednak wiele wyjaśni. Trading Automotive Parts należy do Grupy Bemo Motors, posiadającej ponad 20 salonów i serwisów samochodowych w całej Polsce, od Rzeszowa po Szczecin. Współpracują z wieloma importerami – Fordem, Volvo, Peugeotem, Oplem, Mercedesem, Hyundaiem, Citroënem i DS.

Posiadanie takiej licznej grupy salonów i serwisów to nie tylko olbrzymi biznes, ale także olbrzymia baza danych warsztatowych. Wiemy, jakie auta sprzedają się na rynku, wiemy doskonale, z jakimi problemami zgłaszają się do serwisów klienci. To pozwala nam zapełniać magazyny częściami oryginalnymi, na które spodziewamy się dużego popytu. I to się udaje – opowiada w rozmowie z „Nowoczesnym Warsztatem” Wojciech Kicki, dyrektor działu części Grupy Bemo.

Dla czytelników warsztat.pl

Sprawdż ofertę TAP24.pl już dziś. W koszyku zakupów wpisz kod WARSZTAT, dzięki czemu otrzymasz 5% rabatu na wszystkie części w asortymencie sklepu. Oferta dotyczy zarejestrowanych warsztatów.

Nasz rozmówca przyznaje, że nawet krajowi importerzy samochodów mają nieraz duże problemy z dostępnością oryginalnych części zamiennych. Bezdyskusyjnie produkcja samochodów zawsze jest priorytetem, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością rynek wtórny musi zaczekać. Czasami bardzo długo.

Dziś na rynku jest problem m.in. z rozrządami do peugeota z silnikiem 1,2. Mieliśmy niedawno przypadek, że w jednym serwisie w ciągu dnia było 7 zleceń na serwis tego rozrządu. My takie części mamy na miejscu, dostarczamy je bardzo szybko. Korzystają z tego nasze serwisy, ale zapraszamy też do współpracy wszystkie warsztaty autoryzowane i niezależne z całego kraju – podkreśla Wojciech Kicki.

Części, które tu trafiają, pochodzą od krajowych importerów, ale także z dużych hurtowni europejskich specjalizujących się w dostarczaniu części oryginalnych. TAP24.pl ze względów rynkowych i umów nie zdradza szczegółów, natomiast gwarantuje oryginalność części zamiennych, na które oczywiście oferuje gwarancje.

Nasi rozmówcy podkreślają, że dla polskich klientów coraz większe znaczenia ma jakość stosowanych w ich pojazdach części zamiennych. Rośnie też popularność części oryginalnych, które – jak się okazuje – nie zawsze są droższe od zamienników. – Kupujemy w dobrych źródłach w ilościach hurtowych, dlatego możemy zaoferować naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny. Zwróćcie też uwagę na kolejny aspekt – dopasowanie błotnika czy spasowanie lampy. Z częścią oryginalną jest to dosłownie chwila pracy. Przy zamiennikach bywa różnie, a dziś czas pracy lakiernika czy blacharza jest bardzo drogi. Części, które wysyłamy, są ubezpieczone na nasz koszt, co ma szczególnie duże znaczenie chociażby przy wysyłce szyb samochodowych – podsumowuje nasz rozmówca.

TAP24.pl - Twój sklep z częściami samochodowymi

Komentarze (2)

dodaj komentarz
  • ~ ASO_części 2 ponad rok temuocena: 100%  Super! Podczas wymiany części w ASO nie mieli żadnych zastrzeżeń do zakupionych na stronie części. Naprawdę godna polecenia strona!
    oceń komentarz 1 0 zgłoś do moderacji
  • ~ Egon Olsen 1 ponad rok temuocena: 100%  A jaka jest definicja "części oryginalnej"? Producenci samochodów to nic innego jak montownie i wykorzystują w dużej mierze podzespoły wyprodukowane przez zewnętrzne podmioty.
    oceń komentarz 1 0 zgłoś do moderacji
do góry strony