ReklamaB1 - Novol

Części i regeneracja

Części i regeneracja

9 miesięcy temu  14.07.2017, ~ Administrator   

Inter Cars: aktywuj e-fakturę i uzyskaj bonus

Wszystkich klientów Inter Cars, zainteresowanych skorzystaniem z promocji dotyczącej e-faktury, ucieszy informacji o wydłużeniu terminu jej obowiązywania. Osoby, które chcą otrzymać dodatkowy bonus w programie Premia Cash, mają czas do końca września.

Lista korzyści, jakie niesie za sobą korzystanie z faktur elektronicznych, jest obszerna. Ich zalety dostrzegają również klienci Inter Cars. To właśnie w odpowiedzi na ich zgłoszenia spółka w maju 2016 roku wprowadziła możliwość pobierania faktur w wersji elektronicznej. Jest to również potwierdzenie jej proekologicznego podejścia do biznesu.

Obecnie każdy krajowy klient spółki bezpośrednio z poziomu programu Katalog Online może samodzielnie aktywować otrzymywanie wszystkich faktur w formie elektronicznej, czyli pliku pdf podpisanego certyfikowanym podpisem.

E-faktury można pobierać z poziomu Katalogu Online, strony internetowej - IC e-Dokumenty lub wiadomości e-mail (która jest wysyłana zawsze po wystawieniu nowej faktury i zawiera link do pobrania dokumentu). Dostęp do strony internetowej IC e-Dokumenty może mieć również firma księgowa klienta.

Z faktur elektronicznych korzysta na co dzień ponad 2 tys. klientów Inter Cars. Spółka cały czas zachęca do tego kolejne osoby. W tym celu przedłużyła do końca września czas obowiązywania akcji promocyjnej, w ramach której za aktywację e-faktury można zyskać 20 zł w Premia Cash. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej www.intercars.com.pl oraz u przedstawicieli handlowych.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony