.

Części i regeneracja

Części i regeneracja

4 miesiące temu  22.07.2019, ~ Administrator   

Kamoka: wycieraczki hybrydowe

Asortyment KAMOKA poszerza się o kolejne produkty. Na polski rynek trafiły właśnie wycieraczki hybrydowe, które użytkownicy chwalą za bardziej skuteczną i cichą pracę w porównaniu z wycieraczkami tradycyjnymi. Producenci japońskich samochodów bardzo często stosują to rozwiązanie na pierwszy montaż.

Wycieraczki hybrydowe to w uproszczeniu połączenie klasycznych wycieraczek z mocowaniem typu U oraz wycieraczek bezprzegubowych. Ich aerodynamiczna konstrukcja oraz zastosowanie spoilerów sprawiają, że ograniczony zostaje hałas generowany przez powietrze opływające wycieraczkę w czasie jazdy, a jednocześnie zwiększony zostaje nacisk na szybę, co poprawia skuteczność jej oczyszczania.

Metalowe elementy konstrukcyjne wycieraczek hybrydowych KAMOKA zostały pokryte galwanicznie warstwą cynku, aby zapewnić im ochronę przed korozją i większą trwałość. Elementy gumowe piór wycieraczek są wykonane z naturalnego kauczuku, odpornego na duże zmiany temperatur. Technologia produkcji zapewnia wydajność do 1 miliona cykli pracy, a precyzyjnie wycięta krawędź pozwala usunąć z szyby nawet najmniejsze krople wody. Dzięki uniwersalnej budowie wycieraczki hybrydowe KAMOKA można montować zarówno do aut z kierownicą po lewej, jak i po prawej stronie.

W ofercie KAMOKA dostępne są wycieraczki szyby czołowej o długościach od 350 do 650 mm. Warto pamiętać, że dopasowanie długości wycieraczek do oryginalnej długości, stosowanej przez producenta auta, ma duże znaczenie dla skuteczności ich działania.

Produkty są już dostępne u dystrybutorów marki KAMOKA.

Tagi: Kamoka,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony