ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Części i regeneracja

Części i regeneracja

3 miesiące temu  26.06.2019, ~ Administrator   

Lampy OSRAM LEDriving XENARC do Forda Focusa

Wśród tegorocznych nowości OSRAM dla motoryzacyjnego rynku aftermarket znalazły się zamienniki oryginalnych przednich świateł do Forda Focusa trzeciej generacji (2011-2014). Wymiana na lampy OSRAM LEDriving XENARC podnosi poziom bezpieczeństwa w czasie jazdy i sprawia, że samochód wygląda bardziej atrakcyjnie.

Przednie lampy XENARC to produkt o wysokiej jakości wykonania i estetycznym wyglądzie. Zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i zapewniają lepszą widoczność niż światła znajdujące się w wyposażeniu fabrycznym Forda Focusa. Ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej. Światła mają europejską homologację ECE, dzięki czemu można z nich korzystać w czasie jazdy po drogach publicznych.

Hybrydowe światła LEDriving XENARC łączą dwie technologie

Zamienniki lamp do Forda Focusa trzeciej generacji (2011-2014) łączą dwie nowoczesne technologie. W modelu LEDriving XENARC zintegrowano ksenonowe źródła światła D8S o mocy 25 W z diodami. Te pierwsze są użyte do funkcji świateł mijania oraz drogowych (tzw. biksenon), a LED-y pełnią rolę kierunkowskazów, świateł do jazdy dziennej i pozycyjnych. Hybrydowe lampy LEDriving XENARC zapewniają do 70% więcej światła od minimalnych wymagań normy ECE i pozwalają oświetlić drogę nawet do 180 m przed pojazdem. Dodatkowo ich światło jest do 40% bielsze w porównaniu z reflektorami halogenowymi w Fordzie Focusie trzeciej generacji, a jego barwa jest zbliżona do światła dziennego. Dzięki nowoczesnej technologii nazwanej lightguide, lampy OSRAM LEDriving XENARC zapewniają jednorodne światło bez widocznych pojedynczych punktów świetlnych

Przednie światła OSRAM LEDriving XENARC mają 2-letnią gwarancję, spełniają wymagania normy IP69K (pyło- i wodoszczelności, również w przypadku strumienia wody z wysokociśnieniowych myjek) oraz są znacznie trwalsze niż fabryczne lampy halogenowe.

Nie wymagają systemu samopoziomowania ani spryskiwaczy. Wymiana przednich lamp na modele OSRAM LEDriving zapewni użytkownikom tych samochodów znaczną poprawę bezpieczeństwa jazdy – kierowca więcej widzi i ma dodatkowy czas na reakcję. Prosta instalacja typu plug & play nie sprawia problemów, a nie bez znaczenia jest też atrakcyjny wygląd, który powoduje, że samochody prezentują się znacznie lepiej na drodze. To idealna metoda na odświeżenie wyglądu kilkuletniego samochodu i najwyższa jakość od firmy OSRAM.

Tagi: OSRAM,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony