ReklamaB1 - AMR 24.01-20.03.2019 Mirek

Części i regeneracja

Nowości produktowe

Części i regeneracja

ponad rok temu  13.02.2018, ~ Administrator   

Meyle: stabilizator z drążkami połączeniowymi w pakiecie
Strona 1 z 2

Producent z Hamburga oferuje kompletny pakiet składający się ze stabilizatora wraz z drążkami połączeniowymi w jakości MEYLE-HD do naprawy z wygodnym montażem. Jak zapewnia producent, technicznie zoptymalizowane części MEYLE-HD z czterema latami gwarancji zapewniają długotrwałą wytrzymałość i mniejsze zużycie. 14 nowych referencji takiego rozwiązania serwisowego pokrywa 11,2 milionów zastosowań w samochodach na całym świecie.

MEYLE rozszerza swój asortyment. Na rynku wtórnym części zamiennych większość nowych referencji MEYLE jest dostępna tylko od MEYLE. W porównaniu do części oryginalnej części MEYLE-HD punktują swoimi technicznie zoptymalizowanymi właściwościami i zapewniają tym samym wydłużoną żywotność i usprawniony montaż u użytkownika w warsztacie.

 Wraz z rozwiązaniem serwisowym, składającym się ze stabilizatora wraz z drążkami połączeniowymi w jakości MEYLE HD, warsztaty od razu pod ręką mają przy naprawie wszystkie pasujące dodatkowe części, co umożliwia szybki montaż i demontaż w przypadku uszkodzenia części. Szczególnie praktyczne: Stabilizator jest przy tym od razu gotowy do montażu i zawiera łożyskowanie oraz w większości pasujące opaski mocujące. Części producenta z Hamburga charakteryzują się przy tym obok łatwości montażu przede wszystkim wysoką jakością i długą żywotnością. Duża część stabilizatorów MEYLE ze względu na wulkanizowane łożyskowane połączenia guma-metal jest szczególnie wytrzymała, a przez wysokiej jakości powłokę mniej narażona na zużycie.

Drążki połączeniowe są wytwarzane według zasady MEYLE HD. Wiele z ich właściwości prowadzi przy tym do wyraźniej dłuższej wytrzymałości: i tak – powiększona i bardziej wytrzymała główka kulowa o średnicy 22 milimetrów zapewnia większą powierzchnię, która przy takim samym działaniu sił daje mniejszy nacisk powierzchniowy, a tym samym mniejsze zużycie.

Poprzez inny szczegół drążek połączeniowy MEYLE HD jest dodatkowo jeszcze bardziej stabilny: Główka kulowa jest umieszczona w tzw. gnieździe Clip-on z tworzywa sztucznego z odpornego na ścieranie polyoxymethylenu (POM), które w stalowej obudowie jest zabezpieczone elastycznym mocowaniem. Następnie na tylnej stronie gniazda z tworzywa sztucznego z wykorzystaniem ultradźwięków ustalane jest położenie dodatkowego pierścienia zabezpieczającego. Wynik: pewne zabezpieczenie przed siłami wybijania, a tym samym dłuższa wytrzymałość oraz wysokie bezpieczeństwo jazdy. Ze względu na te zmiany warsztaty mogą swoim klientom dla tego rozwiązania serwisowego MEYLE-HD, jak także dla wszystkich części MEYLE-HD, dawać cztery lata gwarancji.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony