Części i regeneracja

Części i regeneracja

miesiąc temu  18.10.2020, ~ Administrator   

Nissens - oferta do aut elektrycznych i hybrydowych

Park samochodów hybrydowych oraz elektrycznych dynamicznie się rozwija oraz powiększa swój udział w światowym parku samochodowym. Nissens, będąc wiodącym na rynku producentem najważniejszych komponentów systemów termicznych, posiada szeroką gamę komponentów do układów chłodzenia silników i klimatyzacji, która obejmuje aż 97% poruszających się po drogach samochodów. Dotyczy to również dynamicznie rozwijającego się rynku samochodów o napędzie hybrydowym oraz elektrycznym. Nieustannie rozwijana oferta produktowa dla tego segmentu pojazdów, pozwala dostarczać wymienniki ciepła m.in. do takich aut jak Tesla S, Nissan Leaf, Renault ZOE, VW-E Golf,  BMW i8 i wielu innych. 

Aktualnie oferta Nissens w zakresie wymienników ciepła do aut hybrydowych i elektrycznych to około 400 różnych referencji, które pokrywają ponad 1.650 numerów OE, zarówno w asortymencie układów chłodzenia jak i klimatyzacji. Ciekawą propozycję stanowi także nowa linia produktowa w postaci elektrycznych pompy wody w ramach, której Nissens oferuje 11 pozycji do samochodów hybrydowych, m.in. do BMW 5 F10 (10-), Range Rover Sport (13-) w wersji silnikowej 3.0 TD Hybrid czy Toyota Prius (10-).

Łatwy i szybki montaż produktów Nissens zapewnia standard First Fit, który oferowany jest dla wielu referencji, nie tylko dla tych o napędach alternatywnych, ale również o napędzie tradycyjnym. Standard First Fit (produkty oznaczone specjalną ikoną) to wszystkie dodatkowe, trudnodostępne drobne części montażowe oraz uszczelki, niezbędne do prawidłowego montażu, dostarczane w kartonie, w komplecie z produktem Nissens. Stawiając na standard „First Fit” nie trzeba tracić czasu na poszukiwanie i zakup tych wszystkich drobnych, trudnodostępnych części.

Również technologia Nissens „5 mm” (zgodna z OE) ma zastosowanie w układach chłodzenia do samochodów hybrydowych. Przykład stanowią chłodnice cieczy dedykowane do takich samochodów jak np. Audi A3 / S3 (12-), Lexus LS IV (06-) czy Lexus RX III (08-). System 5 mm to technologia pozwalająca na zastosowanie dwukrotnie gęstszego rdzenia (dwukrotnie gęściej ułożone rurki w rdzeniu), dzięki czemu uzyskujemy większą wydajność chłodnicy. 

Oferowane produkty Nissens do samochodów o napędzie hybrydowym oraz elektrycznym widoczne są w katalogu TecDoc oraz katalogu online Nissens pod adresem: https://catalogue.nissens.com/FrontPage

Wieloletnie doświadczenie w działalności na globalnym rynku, w połączeniu z nowymi technologiami i rygorystycznym nadzorem jakościowym sprawiają, że można śmiało polegać na nowościach wdrażanych do oferty przez Nissens. Wszystkie produkty Nissens charakteryzują się jakością porównywaną do OE i objęte są pełną 2-letnią gwarancją.

Tagi: Nissens,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony