Części i regeneracja

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

6 miesięcy temu  07.11.2019, ~ Administrator   

Nowa kampania Hengst Filter na niezależny rynek części zamiennych

Będące alternatywą oryginalnego wyposażenia, produkowane w jakości OE i zgodne z wymogami OES, markowe części zamienne są często kojarzone z wysoką niezawodnością i połączeniem oszczędności środków (atrakcyjna cena) i czasu (idealne dopasowanie do pojazdu – łatwy montaż). Hengst Filter postanowił więc wzmocnić dotychczasową strategię wizerunku marki hasłem „The SMART Alternative” – „Inteligentna alternatywa”.

Te kilka słów idealnie podsumowuje kluczowy przekaz firmy: niemieckie filtry Hengst w jakości OE stanowią mądry wybór i alternatywę dla oryginalnych części dostępnych na niezależnym rynku części zamiennych.

Często „zamienniki” są dostępne w cenie lepiej dopasowanej do budżetu Klienta warsztatu samochodowego, ale nie wszystkie potrafią uchronić jego kieszeń w dłuższej perspektywie czasu. Markowe części takie, jak filtry Hengst, oferują trwałość i wysoką wydajność działania, a koszt ich zakupu zwraca się w niezmiennym poziomie filtracji w całym okresie pomiędzy wymianami serwisowymi.

Korzystając z doświadczenia płynącego z bycia partnerem rozwojowym i dostawcą na pierwszy montaż dla wielu znanych producentów samochodów, Hengst Filter może oferować na niezależnym rynku części zamiennych tę samą jakość i sprawdzone innowacje w przystępnej cenie. Sprawna logistyka oraz szeroki wybór produktów (katalog ponad 2 600 filtrów, 140 000 zastosowań) nie zwiodą nawet najbardziej wymagających klientów.

Tagi: Hengst,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony