Części i regeneracja

Części i regeneracja

miesiąc temu  03.03.2021, ~ Administrator   

Nowa oferta Textar do modeli Mercedesa, Porsche, Toyoty i Volvo

Katalog Textar powiększył się o nowe referencje klocków i tarcz hamulcowych. Z kompletu tych części mogą od teraz skorzystać właściciele: Mercedesów GLA i GLB, Porsche Cayenne, Toyoty Corolli i Volvo XC40.

Marka Textar ponownie jako pierwsza na niezależnym rynku części zamiennych wprowadza swoje produkty do najnowszych modeli samochodów. Informuje o tym hasło F1rst to market”. Tym razem referencje klocków hamulcowych przeznaczone są do modeli SUV-ów z segmentu premium.

Oznaczenie „PRO” przy numerze katalogowym informuje, że tarcze zostały poddane specjalnemu procesowi powlekania. Z kolei symbol „PRO+” mówi o tym, że do ich wykonania użyto żeliwa wysokowęglowego.Textar wprowadził też tarcze hamulcowe do wyżej wymienionych modeli samochodów. Dodatkowo uzupełnił ich ofertę do: Volvo XC40 i Toyoty Corolli.

Rok 2020 był rekordowy pod względem liczby produktów wprowadzonych do katalogu TMD Friction. 827 referencji oznacza dopasowanie oferty do kolejnych 2400 wersji pojazdów jeżdżących po europejskich drogach. O wszystkich nowościach w ofercie Textar można dowiedzieć się zapisując się na bezpłatny newsletter na stronie www.textar.com

W razie wątpliwości dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu online na stronie www.brakebook.com

Tagi: Textar,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony