ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

9 miesięcy temu  07.03.2018, ~ Administrator   

Nowe aplikacje firmy Sogefi

Firma Sogefi udostępniła nowe aplikacje z katalogiem na urządzenia z systemem iOS i Android. Oprócz wszystkich istotnych informacji zawartych w katalogu papierowym i internetowym aplikacja oferuje szereg funkcji, dzięki którym wyszukiwanie części zamiennych będzie pełne, łatwiejsze i szybsze.

Na poziomie ustawień klienci mogą wybrać preferowany język z około 13 możliwych, a następnie przeszukiwać obszerne portfolio produktów firmy – szczegółowo i w dowolnym czasie. Dzięki przejrzystej strukturze opartej na danych katalogowych, a także wygodnej funkcji wyszukiwania wybór odpowiedniego produktu staje się niezwykle łatwy. Wprowadzenie odpowiedniego numeru referencji umożliwia znalezienie potrzebnych części z listy zastosowań lub zamienników konkurencji, z możliwością wyszukiwania według typu i kształtu filtra lub według zastosowania, a także wpisania szukanych informacji bezpośrednio na pasku wyszukiwania na górze strony startowej aplikacji.

Dzięki nowej aplikacji klienci mogą:
przeglądać katalog na swoim urządzeniu
uzyskać szczegółowe informacje o produkcie oraz dostęp do karty produktu
w łatwy sposób porównywać informacje o produktach
odkrywać nowe produkty w ofercie
oglądać filmy instalacyjne na YouTube
pozostawać na bieżąco dzięki najświeższym informacjom.

W przypadku zmian w katalogu automatycznie pojawi się zaktualizowana wersja aplikacji do pobrania. Dane są również dostępne w trybie off-line. Dostęp do Internetu jest konieczny tylko podczas pobierania lub aktualizacji.

„Wierzymy w nową technologię, która może poprawić komfort obsługi” – wyjaśnia Françoise Blais, Dyrektor Generalna IAM Filtration Business Unit. „Nowa aplikacja to uzupełnienie istniejącego katalogu internetowego, a dodatkowo dzięki niej oferowane przez nas produkty i usługi są bardziej przyjazne dla naszych obecnych i potencjalnych klientów.”

Nowe aplikacje kompatybilne z iOS i Androidem, tabletami i smartfonami: Purflux, FRAM® (Europe) i CoopersFiaam można teraz pobrać bezpłatnie z globalnych sklepów z aplikacjami. Wybierz markę, pobierz aplikację i przeglądaj tysiące produktów Sogefi IAM, opisów, danych technicznych i filmów w swoim telefonie, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Tagi: Sogefi,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony