Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Układ hamulcowy i zawieszenie

ponad rok temu  08.08.2022, ~ Michał Żak,   Czas czytania 1 minuta

Nowe katalogi PDF na 2022 rok

KYB wprowadza najnowsze wydanie swoich europejskich wersji katalogów dla amortyzatorów i sprężyn zawieszenia, które zawierają pełną listę asortymentu, a także szczegóły wszystkich zastosowań na rok 2022. Katalogi w formie PDF dostępne są do pobrania ze strony internetowej KYB Europe.

Katalogi zawierają ponad 250 nowości amortyzatorów i prawie 600 nowych numerów części sprężyn zawieszenia, które mają zastosowania w samochodach osobowych i lekkich pojazdach użytkowych (LCV). Dołączone są również nowe referencje górnych zestawów montażowych a także zestawów osłonowo-ochronnych. Wszystkie nowości zapewniają pokrycie dla dziesiątków milionów pojazdów poruszających się po drogach całej Europy.

Najbardziej aktualny asortyment produktów KYB jest zawsze dostępny online za pośrednictwem katalogu TecDoc na stronie www.kyb-europe.com w „Strefie wsparcia”. KYB Europe od kilku lat posiada status TecDoc A-rated i jest jedną z pierwszych firm na rynku wtórnym, która w zeszłym roku otrzymała tytuł Premier Data Supplier jako nowy, złoty standard jakości dostarczanych danych do TecDoc.

Katalog online zawiera również linki do filmów instruktażowych, a także największą gamę zdjęć 360 stopni dla amortyzatorów i półkolumn na rynku wtórnym. Obrazy te można powiększać i obracać, aby pomóc mechanikowi w identyfikacji i doborze prawidłowego numeru części za pierwszym razem, zmniejszając w ten sposób ryzyko pomyłki i konieczności późniejszego zwrotu.

Fot. KYB

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony