ReklamaB1 - AMR 24.01-20.03.2019 Mirek

Części i regeneracja

Części i regeneracja

8 miesięcy temu  13.06.2018, ~ Administrator   

Nowe paski napędowe Gates do ciężkich zastosowań

Najnowsza marka pasków napędowych Gates do ciężkich zastosowań umożliwi redukcję kosztów utrzymania pojazdów z chłodnią. Firma Gates wprowadza markę pasków napędowych CoolRunner do pojazdów i naczepchłodni. Nowa marka jest kolejnym przykładem części o jakości OE, które Gates wprowadza na rynek wtórny w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Od ponad 25 lat Gates produkuje paski napędowe do agregatów chłodniczych, które dostarcza na pierwszy montaż firmom specjalizującym się w logistyce chłodni.

Gates jest uznanym dostawcą paskowych układów napędowych na OE dla najlepszych na świecie marek pojazdów ciężarowych. Paski CoolRunner są alternatywą podczas przeglądów technicznych chłodni. Zarówno dystrybutorzy, jak i warsztaty samochodowe, które się u nich zaopatrują, będą mieli możliwość uzyskania nowego rodzaju przychodów. Specjaliści odpowiedzialni za zarządzanie flotami będą mieli szansę na duże oszczędności w kosztach obsługi pojazdów:

- Rynek obsługi chłodni jest zdominowany przez sieci OE - wyjaśnia Enzo Strappazzon, prezes zarządu na region Europy. - W niektórych krajach działają niezależne firmy, które świadczą usługi przez 24 godziny na dobę. Oferują one wysokie ceny usług. Związane jest to z dużą presją, aby samochody wróciły jak najszybciej na drogę - zanim zepsuje się ładunek i upłynie termin realizacji zamówienia - a to wpływa na zwiększenie kosztów robocizny. - Jest szansa, aby uzyskać realne oszczędności na poziomie operatora. Montaż jest łatwy, a zaufanie do marki Gates wysokie. Atrakcyjne ceny powinny zachęcić warsztaty do tego, aby podejmowały się wymiany pasków w agregatach chłodniczych, zamiast zlecać tę usługę droższym pośrednikom. To dobra wiadomość dla operatorów, warsztatów i dystrybutorów części. Paski CoolRunner pokrywają większość zastosowań wykorzystywanych przez operatorów chłodni na rynkach europejskich. Aktualnie w skład oferty wchodzą 34 części. Będziemy rozwijać ofertę wraz ze wzrostem zainteresowania. Oznakowanie części jest proste i czytelne. Paski CoolRunner są powiązane z numerami części OE w katalogu internetowym Gates

Ich montaż jest łatwy, a mechanik może spać spokojnie, ponieważ nie ma różnicy w funkcjonowaniu pasków zamiennych CoolRunner w porównaniu do pasków Gates produkowanych na pierwszy montaż. Opracowano je zgodnie z tymi samymi normami technicznymi i standardami jakości.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony