ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Nowości produktowe

Części i regeneracja

ponad rok temu  13.12.2017, ~ Administrator   

Nowe produkty w ofercie marki Champion
Strona 1 z 2

Należąca do Federal-Mogul Motorparts, legendarna i znana na całym świecie marka Champion rozszerza ofertę. Obecnie w jej skład wchodzą żarówki, filtry, wycieraczki, produkty zapłonowe i hamulcowe o jakości OE, umożliwiające serwisowanie większości pojazdów w Europie. Poza wyraźnie rozbudowanym portfolio, Champion zadbał również o nowatorskie programy sprzedaży detalicznej, które można adaptować do potrzeb sprzedawców części zamiennych na dowolnym rynku.

Champion – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i darzonych zaufaniem marek motoryzacyjnych, z charakterystycznym logo „muszką” – od dawna jest ceniona przez kierowców wyścigowych, serwisantów i właścicieli pojazdów na całym świecie za swoją doskonałość. Federal-Mogul Motorparts, wiodący producent części na pierwszy montaż oraz na rynek wtórny, pomaga dystrybutorom i sprzedawcom detalicznym zwiększać zyski, wykorzystując sprawdzone technologie i rosnące zainteresowanie marką Champion.

W swojej historii Champion pomaga rozwijać motoryzacyjne pasje klientów, dając im w zamian wysokie osiągi, niezawodność i wartość w każdym produkcie" - powiedział Massimiliano Milani, Product and Marketing Director na region EMEA z Federal-Mogul Motorparts. „Takie same korzyści są teraz dostępne w kilku najszybciej rosnących kategoriach usług serwisowych i mogą być dopasowane do wymagań każdego kanału dystrybucji i partnera biznesowego.

Rozszerzona oferta Champion obejmuje produkty hamulcowe (klocki, tarcze i zestawy Maxi-Kit do hamulców bębnowych), oświetlenie (żarówki ksenonowe i halogenowe, sygnalizacyjne i wewnętrzne), filtry (powietrza, kabinowe, oleju i paliwa), wycieraczki (seria Aerovantage, Easyvision i Rainy Day) oraz produkty zapłonowe (oryginalne świece zapłonowe Champion, świece żarowe, cewki zapłonowe, zestawy przewodów zapłonowych oraz urządzania sterujące pracą świec żarowych).

Szeroka oferta produktów Champion jest wspierana przez wiele nowych aplikacji, materiałów technicznych i promocyjnych oraz komunikowana do klientów branżowych i kierowców. Marka posiada również wyraźnie ulepszoną stronę internetową. Na www.championautoparts.eu znajdują się przyjazna dla użytkownika wyszukiwarka produktów z różnych kategorii, lokalizator sklepów, porady techniczne, wskazówki montażu, opisy rozwiązań problemów technicznych oraz wiele innych informacji. Dystrybutorzy, sprzedawcy i mechanicy mogą uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów technicznych, uczestnicząc w interaktywnych szkoleniach Champion na bezpłatnym portalu edukacyjnym www.fmcampus.eu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony