Części i regeneracja

Części i regeneracja

Diagnostyka

Paliwa i oleje

Warto wiedzieć

ponad rok temu  05.10.2018, ~ Administrator   

Nowość. Hartridge do testowania najnowszych wtryskiwaczy Common Rail

Delphi Technologies ogłasza wprowadzenie na rynek urządzenia do testowania układów Common Rail pod bardzo wysokim ciśnieniem. Sabre CRi Expert to nowość w linii produktów Hartridge. Zastosowano w niej nową platformę oprogramowania cechującą się zaawansowanymi funkcjami testowania wtryskiwaczy, a płatność naliczana jest w miarę korzystania z tego rozwiązania.

Sabre CRi Expert posiada ten sam opatentowany układ kontroli w obiegu zamkniętym co Sabre CRi Master, maksymalizując przepływ i zapewniając powtarzalność przy ciśnieniu w wysokości do 2700 barów. W przeciwieństwie do wielu urządzeń konkurencji, Sabre CRi Expert nie wymaga dopływu powietrza, wody ani prądu trójfazowego. Oznacza to prostszą i szybszą instalację, a także sprawniejszą obsługę. Czasy cykli wynoszą nawet jedną minutę na czynność testową. Narzędzie jest ponadto wyposażone w inteligentny układ chłodzenia, tym samym nie są konieczne okresowe przerwy w działaniu, aby nadal uzyskiwać stabilne i dokładne wyniki.

Wraz z postępem technologii wtryskiwaczy, warsztaty zmagają się z coraz to bardziej złożonymi wyzwaniami, jeśli chodzi o ich diagnostykę i naprawę - stwierdza Simon Quantrell, dyrektor zarządzający Hartridge. - Sabre CRi Expert został zaprojektowany z myślą o tym i zapewnia niezrównane możliwości diagnostyki, testowania i naprawy, w tym przekodowywania wtryskiwaczy. Wszystko to dostępne jest za pośrednictwem nowej platformy oprogramowania, płatność za którą naliczana jest w miarę korzystania z niej.

Zarówno nowy Sabre CRi Expert, jak i jego poprzednik, Sabre CRi Master, korzystają z najnowszego oprogramowania magmahTouch. To innowacyjne oprogramowanie posiada dodatkową funkcjonalność wysokiej precyzji, w tym pomiar ciśnienia otwarcia dysz (NOP), minimalnego impulsu sterującego (MDP), Denso I-ART oraz możliwość kodowania wtryskiwaczy we wszystkich markach pojazdów. Procedury testowe obejmują ponad 400 numerów katalogowych wtryskiwaczy.

Nowe oprogramowanie pozwala również na bardziej przemyślane zarządzanie licencjami i oferuje dla zaawansowanych zastosowań elastyczne płatności w zależności od korzystania z nich. Dostęp do biblioteki procedur testowych lub kodów kalibracji wtryskiwaczy zamiast kupna ogólnej licencji rocznej, jest możliwy w postaci pakietów kredytów dostosowanych do specyficznych potrzeb warsztatu. Pakiety dostępne są na stronie internetowej www.hartridge.shop.

Model zakupu za pośrednictwem aplikacji jest powszechnie akceptowany i z powodzeniem stosowany w wielu branżach”, kontynuuje Simon Quantrell. „Opłaty wyłącznie za usługi niezbędne w danym momencie czynią nasze rozwiązanie optymalne z punktu widzenia inwestycji dla warsztatu. Podczas gdy rynek staje się coraz bardziej wrażliwy na koszta, to podejście ma duży sens.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony