ReklamaB1 - AMR 24.01-20.03.2019 Mirek

Części i regeneracja

Części i regeneracja

8 miesięcy temu  19.06.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Nowość w ofercie Auto Partner – NK PRO

Zaawansowane technologicznie i niezwykle wytrzymałe części do układu kierowniczego i zawieszenia to nowość w ofercie Auto Partner.

Marka NK PRO niedawno zaistniała na rynku polskim. Producent wprowadził do oferty części układu zawieszenia na ekstremalne warunki. Proces wdrożenia na rynek był poprzedzony wieloma badaniami, analizami oraz przeprojektowywaniem oryginalnych części do układu kierowniczego i zawieszenia, poprawiając ich parametry. Wszystkie testy trwały prawie rok, wszystko po to, by zapewnić najwyższą możliwą niezawodność i wytrzymałość. 

Wyznacznikiem jakości jest bardzo precyzyjny proces produkcji oraz wytrzymałość materiałów, z których części są wykonane. Oto najważniejsze atrybuty produkcyjne:

Powłoka wysoce odporna na korozję

Aby osiągnąć precyzyjne tolerancje, łącznik stabilizatora NK PRO pokryto powłoką z chromu Cr+3. Dla wszystkich pozostałych części zastosowano kataforezę (malowanie elektroforetyczne). Oba te procesy zapewniają wysoką odporność na korozję, wymaganą w celu spełnienia surowych standardów NK PRO.

Poliuretanowe osłony

Osłony przegubów kulowych NK PRO są przezroczyste i wykonane z poliuretanu, dzięki czemu są one mniej narażone na działanie czynników chemicznych i są w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury, osiągające nawet -60oC.

Smar wysokiej jakości

Synergiczne połączenie białych stałych smarów stworzone z myślą o tłumieniu znacznych obciążeń i zmniejszaniu zużycia. Smar taki wyjątkowo dobrze radzi sobie w ekstremalnych temperaturach (od -45oC do +130oC), oferując jednocześnie doskonałe zabezpieczenie przed korozją.

Części NK PRO są produkowane przy użyciu specjalistycznych materiałów, które projektowane są z myślą o najtrudniejszych warunkach eksploatacji – od ekstremalnie niskich temperatur po niesamowite upały.

Wydłużony do 5 lat okres gwarancji również świadczy o niezawodności produktów NK PRO – 5 lat gwarancji na produkt wolny od wad materiałowych i produkcyjnych. Części NK PRO to rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony