.

Części i regeneracja

Części i regeneracja

4 miesiące temu  07.08.2019, ~ Administrator   

Nowy dystrybutor części na polskim rynku

Po wejściu na rynek francuski i holenderski, Polska jest kolejnym krajem, w którym dystrybutor części samochodowych kfzteile24 rozwija swoją międzynarodową działalność. Od końca maja działa sklep internetowy www.carpardoo.pl.

Firma, która wcześniej otrzymywała nagrody za wyjątkową obsługę klienta, weszła na polski rynek ze specjalnie powołanym zespołem, tak jak miało to miejsce wcześniej we Francji i Holandii. 

- Szeroki asortyment obejmuje wszystko, czego potrzebuje samochód. Dzięki korzystnym promocjom cenowym oferta Carpardoo dostępna na www.carpardoo.pl stanowi świetną alternatywę dla hurtowni stacjonarnych. Warsztaty samochodowe, amatorzy majsterkowania i entuzjaści samochodów czerpią korzyści z dużego wolumenu zakupów niemieckiego dystrybutora. Carpardoo to również stała kontrola jakości oferowanych produktów i dostępność renomowanych marek. Dla tych klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają cenę, firma przygotowała specjalne oferty zgrupowane w ramach marki „HIT CENOWY” - informują w komunikacie prasowym przedstawiciele firmy.

Podstawą udanego startu jest opracowanie systemu informatycznego dopasowanego do specyfiki danego kraju. Carpardoo we współpracy z firmą Project A przygotowało dla polskich użytkowników przyjazne, funkcjonalne środowisko oraz łatwy i intuicyjny system, między innymi z obsługą wszystkich popularnych metod płatności w Polsce.

Rozpoczęcie działalności w Polsce było dla nas najwyższym priorytetem, ponieważ obserwujemy bardzo duży entuzjazm i zapał motoryzacyjny Polaków, widzimy też spory potencjał rynku. Co równie ważne, bez wielu polskich pracowników nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj - komentuje Thomas Kloubert, dyrektor marketingu w kfzteile24. 

Historia firmy rozpoczęła się w garażu od sprzedaży na platformie eBay. Obecnie firma zatrudnia ponad 550 pracowników, generując roczną sprzedaż na poziomie około 180 milionów euro.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony