ReklamaBilbord - Osram 04.11-30.11 Kamila

Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  17.06.2010, ~ Administrator   

Katalog sond lambda 2010/2011 firmy DENSO (nr kat. DELS10-001) zawiera poprawioną i rozszerzoną część zawierającą obszerne, istotne informacje o typach, roli i działaniu nowoczesnych sond lambda.
- Sposób, w jaki sondy lambda, czyli czujniki tlenu, mierzą zawartość tlenu w spalinach oraz różne dostępne technologie, mogą być trudne do zrozumienia – wyjaśnia Stefan Verhoef, product manager sond lambda, dział rynku wtórnego w DENSO Europe B.V. – Nasz nowy katalog zaprojektowaliśmy tak, aby zawierał proste odpowiedzi na wiele popularnych pytań często zadawanych przez dystrybutorów i mechaników: jak działają sondy lambda, gdzie są montowane, jak je wymieniać oraz jak wykrywać i usuwać usterki.

[img_full]7207|7701[/img_full]


DENSO, jako jeden z przodujących w świecie producentów oryginalnych części i systemów samochodowych, dysponuje gruntowną wiedzą w zakresie technologii sond lambda. Oryginalne sondy lambda firmy DENSO zostały wybrane przez wiele czołowych marek, takich jak m.in. Toyota, Honda, Jaguar, Volvo, Mazda, Subaru, Landrover, Daimler Chrysler, General Motors i Vauxhall. Dzięki programowi wymiany sond lambda, realizowanemu przez DENSO, klienci rynku wtórnego mają dostęp do tej samej pionierskiej technologii. Program, w którym mieszczą się sondy niepodgrzewane i podgrzewane typu planarnego i palcowego, A/F (typu liniowego), sondy do silników pracujących na mieszance ubogiej i sondy tytanowe, zawiera 263 pozycje katalogowe DENSO dla 1700 zastosowań. Zakres obejmuje 503 numery katalogowe OE. Wśród nich 283 pozycje są unikatowymi produktami DENSO, których nie ma w ofercie żadnej innej znanej marki.
- Sondy lambda DENSO z pewnością wyróżniają się na tle konkurencji – mówi S. Verhoef. - Od rozpoczęcia produkcji w 1977 roku, na całym świecie wykorzystano kilkaset milionów sond lambda DENSO, zapewniając nam pozycję jednego z czołowych wytwórców sond lambda na świecie. Obecnie, dzięki ciągle rozwijanemu programowi wymiany sond lambda, z naszej technologii i wielu unikatowych aplikacji korzystają dystrybutorzy i warsztaty w całej Europie.
Na stronach informacyjnych nowego katalogu 2010/11 przedstawiono unikatowe zalety sond lambda DENSO, wskazówki montażowe dla sond dedykowanych i uniwersalnych, użyteczne wytyczne do analizy usterek zawierające opisy przyczyn i rozwiązań oraz przewodnik do identyfikacji sond na podstawie koloru przewodów. Informacyjna część “Pytania i odpowiedzi” zawiera również odpowiedzi na często powtarzające się zapytania o rolę sond lambda, sposób ich działania, stosunek stechiometryczny i różnice między sondami A/F i sondami cyrkonowymi.
Zamieszczono także przewodnik ze zdjęciami, umożliwiający mechanikom szybkie rozpoznanie wymaganych złącz przy wykorzystaniu numeru części i łatwiejszy, szybszy montaż.
Pełny program sond lambda DENSO dostępny jest w TecDoc. Nowy katalog 2010/2011 dostępny jest w postaci drukowanej, a także w formacie PDF na stronie internetowej DENSO www.denso-europe.com.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Nowy katalog sond lambda DENSO
Nowy katalog sond lambda DENSO

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony