ReklamaB1 - rematec - 29.03-20.06 Mirek części

Części i regeneracja

Części i regeneracja

9 miesięcy temu  19.09.2018, ~ Administrator   

NTK: większa oferta sond lambda [AUTOMECHANIKA]

Firma NGK SPARK PLUG EUROPE uzupełniła swoją ofertę aftermarketową o 20 szerokopasmowych sond lambda. Tym samym firma zwiększa pokrycie rynku w zakresie sond lambda o 73 procent w przypadku silników wysokoprężnych oraz umocnia pozycję z pokryciem na poziomie 86 procent rynku w przypadku silników benzynowych. Firma NGK SPARK PLUG EUROPE jest największym na świecie dostawcą sond lambda na pierwszy montaż. 

O nowych produktach na targach Automechanika Frankfurt mówił David Loy, nowy wiceprezes firmy ds. rynku części zamiennych, EMEA. Fot. Mirosław Giecewicz

Jednym z podstawowych elementów stosowanych fabrycznie w celu sprostania coraz bardziej rygorystycznym normom emisji są właśnie szerokopasmowe sondy lambda montowane w samochodach wyposażonych zarówno w silniki benzynowe, jak i wysokoprężne. Tym samym na aftermarkecie rośnie zapotrzebowanie na sondy lambda. NGK SPARK PLUG udostępniła dystrybutorom i warsztatom 20 kolejnych szerokopasmowych sond lambda. Nowe sondy są doskonałymi zamiennikami dla samochodów 35 producentów samochodów, obejmujących między innymi firmy Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Fiat, Ford, Jeep, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen oraz Volvo.

- Wprowadzone właśnie szerokopasmowe sondy lambda to oczekiwane uzupełnienie naszej oferty, ponieważ dają one naszym dystrybutorom i warsztatom nowe, dodatkowe możliwości. Poza nowymi pozycjami do silników wysokoprężnych, klienci mogą liczyć na NTK Vehicle Electronics jako lidera w elementach do silników benzynowych. NTK jeszcze bardziej stało się wiodącą marką sond lambda, bez której po prostu nie można się obejść - mówił David Loy.

Dobierając nowe pozycje do oferty firma NGK SPARK PLUG skupiła się na zastosowaniach, które są szczególnie popularne na rynku. Na przykład sonda NTK nr 90392 (nr referencji UAR9000-EE003) pokrywa ponad 1.000 zastosowań w pojazdach Grupy VW. W sumie 20 nowych szerokopasmowych sond lambda stanowi zamienniki części montowanych fabrycznie w ponad 4.500 modelach pojazdów, co przekłada się na więcej niż 50 milionów samochodów jeżdżących po europejskich drogach. Wszystkie nowe sondy lambda oraz ich zastosowania są od zaraz dostępne w elektronicznych katalogach TecDoc.

Stale poszerzany asortyment pod marką NTK Vehicle Electronics oferuje klientom aftermarketowym kompleksowe rozwiązanie w zakresie najwyższej jakości czujników. To wiodąca na rynku linia diagnostycznych i regulacyjnych sond lambda. Obok tych produktów oferta NTK obejmuje również przepływomierze powietrza (MAF), czujniki ciśnienia bezwzględnego w kolektorze dolotowym (MAP), czujniki NOx oraz czujniki temperatury spalin.

Tagi: sondy lambda, NTK, NGK,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony