Części i regeneracja

Części i regeneracja

Układ hamulcowy i zawieszenie

ponad rok temu  06.03.2018, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

Oryginalne rozwiązania BILSTEIN dla modeli VAG

BILSTEIN poszerza katalog o trzy oryginalne rozwiązania DampTronic do wybranych modeli grupy Volkswagen. Nowe referencje BILSTEIN przeznaczone są do modeli VAG zbudowanych na modułowej płycie podłogowej MQB.

W 2012 roku konstruktorzy z Grupy Volkswagen wprowadzili nową płytę podłogową MQB. Od tej pory bazują na niej wszystkie kolejne generacje samochodów miejskich i rodzinnych spod znaku Audi, SEAT, Skoda i Volkswagen. Bez wątpienia najpopularniejszym z nich jest Volkswagen Golf VII. W Polsce dużą popularnością cieszy się także SEAT Ibiza V, Skoda Octavia III i Volkswagen Passat i Polo.

Na płycie MQB powstały również najnowsze modele z niezwykle popularnego segmentu crossoverów oraz SUV. Są to między innymi Audi Q2, SEAT Arona i Ateca, Skoda Karoq i Kodiaq oraz Volkswagen T-Roc i Tiguan. Łącznie jest  to dwadzieścia dwa modele tych marek. Część z tych modeli wyposażona jest w adaptacyjny system zawieszenia DCC (Adaptive Chassis Control). BILSTEIN oferuje do niego amortyzatory z aktywnym systemem tłumienia DampTronic.

Wprowadzone właśnie do katalogu BILSTEIN referencje DampTronic obejmują amortyzatory z serii Replacement B4 (odpowiedniki fabrycznie montowanych) oraz Performance B6 (konstrukcje o poprawionych osiągach). Wkrótce dostępne będą także gwintowane zestawy B16 z regulacją fazy dobicia i odbicia. W każdym przypadku BILSTEIN zapewnia uaktualnienie oprogramowania komputera pokładowego.

Nowe referencje BILSTEIN:

  • BILSTEIN B4 DampTronic (oś przednia), nr referencji 23-238978
  • BILSTEIN B4 DampTronic (oś tylna), nr referencji 20-238988
  • BILSTEIN B6 DampTronic (oś przednia), nr referencji 23-254343
  • BILSTEIN B6 DampTronic (oś tylna), nr referencji 20-254353
  • BILSTEIN B16 DampTronic (zestaw na obie osie), nr referencji 49-255874

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony