.

Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  04.12.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Oto Kalendarz PROFIAUTO 2018 [FOTO]

Wysportowane dziewczyny, w tle rajdowe samochody i tor wyścigowy – kalendarz ProfiAuto 2018 to wyjątkowa przeprawa przez emocje towarzyszące sportowcom (i mechanikom ProfiAuto Serwis) podczas wyścigów na profesjonalnym torze.

Znajome miejsce, znajome samochody, ale… w innej odsłonie. Kalendarz ProfiAuto na rok 2018 powstał z myślą o partnerach marki – sklepach i hurtowniach motoryzacyjnych zrzeszonych w sieci ProfiAuto oraz serwisach samochodowych pod szyldem ProfiAuto Serwis, w dobrze znanym im miejscu: na torze wyścigowym. 

– Rok 2017 upłynął pod znakiem ProfiAuto Serwis. W ramach projektu ProfiRacing Cup przeszkoliliśmy setki mechaników z zakresu zarządzania warsztatem i dodatkowo zagwarantowaliśmy im dużą dawkę wrażeń na torze. Kalendarz na nadchodzący rok jest dopełnieniem podjętych przez nas działań oraz zapowiedzią ich kontynuacji w sezonie 2018 – podkreśla Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Zdjęcia do kalendarza powstały w iście warsztatowych warunkach: modelki zamieniły kuse stroje, wystylizowane fryzury i szpilki na kombinezony, kaski i sportowe obuwie. Sprawdziły się również jako serwisantki, czego efektem jest PitStopowa, wrześniowa karta kalendarza.

Sesję zrealizowano na Torze Jastrząb. Kalendarz w wersji papierowej już niedługo będzie można wygrać na profilu marki na Facebooku: https://www.facebook.com/profiauto/.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Oto Kalendarz PROFIAUTO 2018 [FOTO]
Oto Kalendarz PROFIAUTO 2018 [FOTO]
Oto Kalendarz PROFIAUTO 2018 [FOTO]

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony