Części i regeneracja

Nowości produktowe

Części i regeneracja

8 miesięcy temu  13.09.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Pasek pracujący w kąpieli olejowej wybrany na pierwszy montaż

Gates Corporation, światowy producent wyrobów stosowanych w przemyśle i motoryzacji, poinformował o zastosowaniu na pierwszym montażu (OE) zintegrowanego układu paska pracującego w kąpieli olejowej (BiO), napinacza i zespołu kół zębatych ECO w wielu wymagających i bardzo wydajnych silnikach.

W dobie konkurencyjnej gospodarki światowi producenci samochodów szukają dostawców innowacyjnych rozwiązań do coraz bardziej wymagających zastosowań. Układ paska Gates pracującego w kąpieli olejowej oferuje szereg korzyści niedostępnych dla tradycyjnych napędów łańcuchowych. Układ Gates BIO umożliwia zredukowanie zużycia paliwa, emisji CO2, masy, poziomu hałasu i zwiększenie niezawodności w porównaniu do napędów łańcuchowych.

„Podczas gdy niektórzy producenci oferują poszczególne komponenty układu paska pracującego w kąpieli olejowej, nasza firma zapewnia zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie BiO”, powiedział Tom Pitstick, szef marketingu firmy Gates. „Efekty widać jak na dłoni: klienci wybierają firmę Gates jako dostawcę zintegrowanych układów do nowych, wymagających silników, które są mniejsze, mocniejsze i bardziej dynamiczne aniżeli przed laty”. 

Firma Gates, jako jedyna w branży opracowuje, produkuje, dostarcza i zapewnia wsparcie dla w pełni zintegrowanych rozwiązań w zakresie paskowych układów napędowych na światowym rynku pierwszego montażu (OE).

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony