ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

4 miesiące temu  17.05.2019, ~ Administrator   

Poduszki silnika i elastyczne koła pasowe do aut z systemem start-stop

Wymagania środowiskowe stawiane producentom aut, a co za tym idzie, ich poddostawcom są coraz bardziej restrykcyjne. - Będąc obecnym nie tylko na niezależnym rynku aftermarket, ale przede wszystkim na rynku OE, musimy robić wszystko, by im sprostać. W tym roku kładziemy duży nacisk na promowanie produktów pozwalających na zmniejszenie emisji CO2 i spalin. Żeby samochód, będący produktem końcowym spełniał te wymagania, każdy zaangażowany w łańcuch dostaw musi dołożyć do niego swoją „cegiełkę" - mówi w rozmowie z portalem warsztat.pl Jakub Soroka, sales manager CORTECO.

Jednym z takich sposobów jest poszerzony asortyment produktów metalowo-gumowych, tłumiących wibracje. Należą do nich poduszki silnika i elastyczne koła pasowe do zastosowań z pojazdami wyposażonymi w systemy Start-Stop. Obniżenie emisji o 3-5%, a także zwiększenie żywotności, stało się możliwe dzięki zastosowaniu wzmocnionych elastomerów, a także większej powierzchni ich styku z metalem.

- Klient zyskuje podwójnie, ponieważ wybierając produkt CORTECO dostaje lepszy produkt, za tę samą cenę, a także ma swój świadomy wkład w minimalizację zanieczyszczeń środowiska - dodaje Jakub Soroka.

Produkty CORTECO z tego segmentu można będzie zobaczyć na targach ProfiAuto Show, które w dniach 8-9 czerwca odbędą się w Katowicach.

Czytaj także:
Poduszki silnika [PORADNIK]

Poduszki silnika, pomimo swojego dość topornego wyglądu, odgrywają ważną rolę. Podtrzymują masę silnika i skrzyni biegów oraz zapewniają połączenie z podwoziem, a także tłumią drgania niskiej (wibracje) i wysokiej (hałas) częstotliwości... Więcej TUTAJ.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony