ReklamaB1 - AMR 24.01-20.03.2019 Mirek

Części i regeneracja

Części i regeneracja

7 miesięcy temu  19.07.2018, ~ Administrator   

 Pompy wodne wzmocnią ofertę produktów Gates do układów chłodzenia
Strona 1 z 2

Gates, jak informuje w komunikacie prasowym, „podgrzewa” atmosferę na europejskim rynku części zamiennych do układów chłodzenia. Po wprowadzeniu dwóch nowych serii pomp wodnych stały się one podstawowym elementem ogólnej strategii produkcyjnej marki.

Gates ogłosił plan wprowadzenia na rynek wtórny dwóch nowych serii pomp wodnych o jakości OE. e-Cool™ to nazwa nowych pomp wodnych z napędem elektrycznym, które można znaleźć w wielu popularnych nowych autach, w tym hybrydowych. Micro-V® Water Pumps jest nazwą pomp występujących w układzie napędu paska pomocniczego (ABDS).

Oddzielnie pakowane produkty obu serii będą dostępne w sprzedaży w całej Europie. Informacje dotyczące zastosowań znajdują się na stronie www.gatesautocat.com.

- Początkowo dostępna oferta 23 pomp e-Cool stwarza nowe możliwości na rynku części zamiennych. Dystrybutorzy i warsztaty samochodowe otrzymują natychmiastowy dostęp do numerów części cieszących się największą popularnością - wyjaśnia Jacob Tucker, kierownik odpowiedzialny za wprowadzanie nowych produktów w Gates EMEA.

- Seria elektrycznych pomp wodnych e-Cool została opracowana z największą starannością. Specjaliści z Gates wykorzystali swoje doświadczenie, aby opracować pompy przewyższające jakością produkty znane na rynku z przedwczesnych awarii. Tam, gdzie przyczyną częstych awarii były brud i inne zanieczyszczenia, zastosowano lepszej jakości uszczelki. Problem ten występuje często w miejscach trudno dostępnych podczas montażu. Gates rozwiązał problemy występujące w niektórych pompach, podwyższając moc znamionową tam, gdzie przeciążenie systemu było często powodowane zbyt niską mocą urządzenia. Gates poprawił specyfikację i podwyższył standardy produkcji nowych urządzeń - informują przedstawiciele marki.

Seria Micro-V Water Pump będzie składała się początkowo z 60 pozycji, a Gates jako producent najwyższej jakości pomp wodnych może kontrolować standardy i jakość produkcji. Asortyment uzupełni kilka pozycji pozyskanych ze źródeł zewnętrznych, zgodnie z praktyką stosowaną przez dostawców na rynku części zamiennych. Wysokie osiągi i niezawodność gwarantowane. Wszystko to w konkurencyjnych cenach:

- Nowe pompy wodne wyglądają i działają jak produkty OE. Stanowią nowe źródło dochodu dla dystrybutorów części zamiennych i są niezawodnym rozwiązaniem dla warsztatów samochodowych. Jedyną różnicą pomiędzy produktami OE a częściami zamiennymi Gates jest cena - twierdzi Jacob Tucker.
Tagi: Gates, pompy wody,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony