Części i regeneracja

Układ hamulcowy i zawieszenie

ponad rok temu  09.07.2018, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Ponad 60 nowych referencji w katalogu BILSTEIN

BILSTEIN uzupełnił swoją ofertę o kolejne referencje amortyzatorów z serii Replacement i Performance. Wśród nowości znalazły się również elementy mocowania amortyzatorów do popularnego przed laty w Polsce modelu Daewoo.

Seria Replacement przeznaczona jest do wymiany fabrycznie montowanych amortyzatorów. Wśród nowych pozycji BILSTEIN B4 dostępne są referencje do BMW 5 (G30/G31 i F30), Forda Ka+ (prod. od 2014), Hyundaia i20 (2008), Mercedesa Vito (W447), Mini Clubman (F54), Renault Scenic IV oraz bliźniaczych konstrukcji SEAT Ateca, Skoda Kodiaq i Volkswagen Tiguan.

Do tej serii należą także sprężyny BILSTEIN B3, nowa referencja znajduje zastosowanie w Renault Megane III w nadwoziu kombi (Grandtour).

Odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie aftermarketu elementami zawieszenia o zmiennej sile tłumienia są aplikacje BILSTEIN B4-DMC. Z kolejnych pozycji w katalogu firmy mogą teraz skorzystać właściciele Mercedesa Klasy C (W205) w różnych wersjach nadwozia.

Uzupełnieniem portfolio Replacement są elementy mocowania zawieszenia BILSTEIN B1. Zalicza się do nich łożysko górne, mocowanie amortyzatora, zestawy ochronne oraz odboje. Aktualizacja oferty w tym zakresie dotyczy Daewoo Lanosa (prod. od 1997-).

Z kolei seria Performance obejmuje amortyzatory o większych - niż fabrycznie montowane - parametrach. Nowe referencje BILSTEIN B6 Sport przeznaczone są do Forda Tourneo Custom (2012-) i Transit Custom (2012-), Mercedes Klasa E (W2313/A238/C238) oraz GLC (X253/C253), V i Vito.

Natomiast właściciele wybranych modeli Mercedesa CLS i Klasy E mogą obniżyć w nich zawieszenie za pomocą amortyzatorów BILSTEIN B8.

Także w serii Performance dostępne są amortyzatory do samochodów wyposażonych w elektroniczny system regulacji zawieszenia. Aplikacje BILSTEIN B6-DTC obejmują od teraz Audi Q5 (2008-) i Porsche Macan (2014-).

Tagi: Bilstein,

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony