Części i regeneracja

Części i regeneracja

21 dni temu  15.04.2021, ~ Administrator   

Praktyczne rozwiązanie VAICO. Udoskonalenie modułów rury ssącej

Firma VAICO jako pierwsza wprowadza na wolny rynek części zamiennych idealnie przemyślane, udoskonalone moduły rury ssącej dopasowane do rozwiązań OE. Dzięki zintegrowanemu elementowi sterującemu nowe referencje odpowiadają projektowi oryginalnego wyposażenia jako całościowy moduł. Teraz dostępne w ekskluzywnej i sprytnej wersji EXPERT KITS+ w sklepach z częściami!

Moduł rury ssącej miesza recyrkulowane spaliny z chłodzonym powietrzem i kieruje je z powrotem do poszczególnych cylindrów. Przepływ powietrza jest regulowany za pomocą klap wirowych, które z czasem ulegają zabrudzeniu sadzą. Skutkuje to tym, że klapy te nie zamykają się już całkowicie lub ich ruch jest ograniczony. Konsekwencje: Komunikaty o błędach w pojeździe i zmniejszona moc silnika. 

Podczas warsztatów i praktyk eksperci VAICO ds. części opracowali dostosowane do specyficznych potrzeb kompletne rozwiązanie składające się z modułu rury ssącej, wraz z serwosilnikiem. Aby otrzymać pieczęć EXPERT KITS+, możliwa jest prosta i szybka wymiana modułu rury ssącej. Dodatkowo w przeciwieństwie do mostków zasysających z wolnego rynku moduł jest wstępnie zmontowany odpowiednio do marki lub modelu z właściwym serwomotorem. Dzięki temu warsztat oszczędza cenny czas i zmniejsza się ryzyko niewłaściwej diagnozy z powodu montażu niekompatybilnych serwomotorów.

- Wykluczone są zatem nieprawidłowe ustawienia, które powtarzają się podczas montażu elementu sterującego z modułem wlotowym. Warsztat może teraz zainstalować komponent zgodnie ze specyfikacjami producenta; czasochłonne testowanie i przebudowa elementu sterującego nie są już konieczne. Oferujemy klientom wysokiej jakości rozwiązanie na poziomie oryginalnego wyposażenia - mówi Daniel Abels, kierownik produktu i główny mechanik w firmie VIEROL AG.

VAICO oferuje wysokiej jakości moduły rury ssącej do najpopularniejszych zastosowań. Produkty te są wykonane z wysokiej jakości PA6GF30. Materiał charakteryzuje się doskonałą odpornością na ścieranie i wysokie temperatury. 100-procentowa kontrola jakości i funkcjonalności w czasie produkcji zapewnia nienaganny stan i trwałość produktu. Wszystkie moduły ssące VAICO są dostarczane jako EXPERT KITS+ z uszczelkami i niezbędnymi częściami. Najnowsze aktualizacje przeznaczone do zastosowań VAG (V10-5268 i V10-5269) są już dostarczane jako zestawy naprawcze zorientowane na warsztat, wraz z serwomotorem.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony