ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Regeneracja

8 miesięcy temu  16.05.2018, ~ Administrator   

Regeneracja układów wtryskowych Diesla w Genesis Turbo

Wtryskiwacz, pompowtryskiwacz, pompa jednosekcyjna. Profesjonalna regeneracja układów wtryskowych Diesla z wykorzystaniem wszystkich dostępnych na rynku oryginalnych części zamiennych.

Strona 1 z 3

Rola części profesjonalnie regenerowanych w polskich warsztatach samochodowych rośnie. I nie ma co się oszukiwać – kluczowe są oczywiście aspekty finansowe. Profesjonalna regeneracja daje możliwość otrzymania produktu wysokiej jakości w dużo niższej cenie (niekiedy nawet o 60%). Jednakże – jak podkreśla specjalista ds. sprzedaży Genesis Turbo – następuje zauważalny wzrost konsumentów, dla których to jakość jest czynnikiem decydującym. Coraz częściej polski klient wybiera ekspertów, którzy cieszą się pozytywną opinią na rynku, choć koszty naprawy u nich bywają wyższe niż w innych warsztatach.

Dlaczego tak się dzieje?

- Niestety wielu regeneratorów nie dokonuje wymian żadnych uszkodzonych części w niesprawnym podzespole (wtryskiwaczu, pompowtryskiwaczu, pompie jednostkowej). Decydują się jedynie na czyszczenie i szlifowanie zużytych podzespołów, co w pierwszych tygodniach eksploatacji nie daje żadnych niepokojących oznak użytkownikowi o tym, że jego produkt nie został w pełni zregenerowany. Niedługo potem konieczna jest ponowna naprawa. Klient określony koszt już poniósł i poniesie go kolejny raz. Zatacza się koło: ponowna wizyta u mechanika, kolejna próba regeneracji lub konieczność zakupu nowej części, przestój auta w zakładzie i bardzo często występujący „efekt domina” - wadliwe podzespoły mają wpływ na inne części, powodując uszkadzania kolejnych komponentów w układzie - … czyli podwójne wysokie wydatki - przekonują przedstawiciele Genesis Turbo.

Dlaczego warto zaznajomić się z ofertę Genesis Turbo?

W Polsce znajdziemy wiele znanych i cieszących się dobrą opinią warsztatów zajmujących się regeneracją układów wtryskowych Diesla. Każdy z nich posiada swoje mocne strony oraz stałe grono klientów.

- Genesis Turbo niewątpliwie wpisuje się do tego kręgu. Decydując się na rozszerzenie swojego wachlarza usług, postanowiło zainwestować w zaawansowane technologicznie maszyny oraz urządzenia. Kompleksowo wyposażone laboratorium regeneracyjno-badawcze pozwala na przeprowadzanie regeneracji, dzięki której regenerowane części odzyskują parametry zadane przez producenta - dodają przedstawiciele firmy.

Istota posiadania najbardziej zaawansowanego parku technologicznego oczywiście zawsze musi iść w parze z wiedzą i doświadczeniem, którego pracownikom Genesis Turbo nie brakuje.

Zakup wszystkich urządzeń i maszyn to jedno, a drugie to nasza ogromna wiedza. Bez niej, proszę mi uwierzyć, niemożliwe jest dokonanie rzetelnej regeneracji. Nasi klienci otrzymują jedynie pełnowartościowe produkty – inne nie opuszczają tego zakładu – podkreśla specjalista ds. regeneracji wtryskiwaczy.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony