ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

ponad rok temu  14.11.2017, ~ Administrator   

Retrofity LED Neolux – dobra jakość w rozsądnej cenie

W nowej generacji LEDowych retrofitów marki Neolux znajdziemy aż dziewięć różnych typów lamp o niezwykle wydajnej i trwałej konstrukcji, a przy tym w przystępnej cenie.

W ofercie dostępne są zamienniki takich typów jak C5W, W5W, T4W, P21W, R5W czy R10W. Wszystkie świecą jednorodnym światłem o chłodnej barwie i zostały wyposażone w aluminiowy radiator, zapewniający doskonałe odprowadzenie ciepła. To odróżnia je od większości tanich, niemarkowych produktów nieposiadających żadnych elementów zapewniających właściwą gospodarkę ciepłem, która ma bardzo duże znaczenie dla trwałości produktu. Wpływ na żywotność retrofitów Neolux mają również komponenty, m.in. dobrej jakości chipy i fosfor, użyte do ich produkcji.

Portfolio marki Neolux to dobry wybór dla kierowców szukających bardziej ekonomicznych zamienników produktów znanych firm, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości. Retrofity można kupić już od 20 zł w zależności od modelu, co czyni ofertę bardzo atrakcyjną i dostępną dla każdego.

Nowe lampy sprzedawane są w mniejszych niż do tej pory blistrach i pakowane są po dwie sztuki, a ich wyłącznym importerem jest firma OSRAM. Trzeba jednak pamiętać, że retrofity LED nie mają homologacji (czyli zatwierdzenia do użytku w konkretnym reflektorze czy lampie) i w związku z tym nie można ich stosować zamiast tradycyjnych żarówek w samochodach, poruszających się po drogach publicznych. Dotyczy to jednak wyłącznie oświetlenia zewnętrznego, nie ma więc przeszkód, by stosować je np. do oświetlenia wnętrza, schowka czy bagażnika. Bez problemu retrofity można także montować w pojazdach typu off-road.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony