Części i regeneracja

Części i regeneracja

miesiąc temu  21.10.2021, ~ Administrator   

Rozwiązania filtracyjne dla ogniw paliwowych. Filtry katodowe, wymienniki jonowe i separatory wody

Rozwiązania filtracyjne Hengst dla ogniw paliwowych: separator wody, wymiennik jonowy i filtr katodowy.Przewodzimy w świecie filtracji.

„Przewodzimy w świecie filtracji, czyniąc naszą planetę czystszym miejscem” to misja, w myśl której firma Hengst rozwija linię produktów do przyjaznych dla środowiska koncepcyjnych napędów przyszłości.

Ogniwo paliwowe to kluczowa technologia dla zrównoważonego wytwarzania energii. Rozwiązywanie złożonych, związanych z filtracją cieczy i gazów problemów jest dla nas codziennością - wyjaśnia Mathias Diekjakobs, kierownik produktu ds. filtracji ogniw paliwowych i zarządzania płynami. - Siła Hengst polega na innowacyjnym myśleniu i łączeniu poszczególnych aspektów w spójny system. Dzięki temu z powodzeniem wychodzimy naprzeciw konkretnym wyzwaniom z zakresu ogniw paliwowych.

Właściwe rozwiązanie każdego problemu

Dzięki trzem rozwiązaniom filtracyjnym firma Hengst opracowała doskonałe wsparcie dla ogniwa paliwowego: filtr katodowy, wymiennik jonowy i separator wody.

Filtr katodowy zapewnia bezpieczną i zoptymalizowaną pod względem wydajności pracę układu ogniw paliwowych oraz skuteczną ochronę dla niezwykle wrażliwych na cząsteczki i szkodliwe gazy elementów ogniwa paliwowego. To umożliwia uniknięcie niepożądanych osadów i uszkodzeń ogniwa. Ponadto, aby utrzymać przewodność elektryczną w medium chłodzącym na jak najniższym poziomie, firma Hengst opracowała skuteczny wymiennik jonowy, który gwarantuje odporną na zwarcia pracę systemu. Hengst oferuje również rozwiązania w zakresie separacji ciekłej wody na drodze wodoru i powietrza ogniwa paliwowego. Skuteczna separacja wody zapewnia zwiększoną wydajność filtracyjną oraz chroni elementy układu ogniw paliwowych. 

Hengst SE dostarcza produkty, systemy i koncepcje dla wszystkich aspektów filtracji i zarządzania płynami – od rozwoju po produkcję high-tech. Firma jest partnerem rozwojowym i dostawcą OEM dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego i silnikowego. Najnowocześniejsze koncepcje filtracji od Hengst SE są również szeroko stosowane w wielu innych sektorach - od rolnictwa po zastosowania morskie i od urządzeń czyszczących po narzędzia elektryczne. Na całym świecie Hengst doceniany jest za wiedzę, jakość produktów, obsługę i orientację na klienta.

The SMART Alternative

Uznany na całym świecie specjalista od filtracji łączy jakość produktu – na równi z jakością oferowaną przez producentów OE - z doskonałą obsługą dostosowaną do specyfiki i potrzeb niezależnego rynku części zamiennych. Szeroka dostępność, doskonała obsługa, wsparcie marketingowe, ale przede wszystkim jakość produktu czynią z filtrów Hengst inteligentną alternatywę ("The SMART Alternative") dla oryginalnych części zamiennych. Firma dostarcza na niezależny rynek części zamiennych (IAM) wyczerpującą gamę filtrów do wszystkich popularnych typów silników. Ponad 2 700 filtrów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, maszyn rolniczych i budowlanych, a także marynarki wojennej spełnia najbardziej zróżnicowane wymagania producentów. Wśród nich znajdziemy filtry oleju, filtry paliwa, filtry powietrza, filtry kabinowe, filtry płynów przekładniowych i specjalne filtry wykonane na zamówienie - od filtrów oleju hydraulicznego po wirówki filtrów oleju. Dzięki jakości produktów oraz orientacji na potrzeby Klienta, Hengst wspiera sukcesy sił sprzedaży i mechaników na całym świecie. Hengst Filter - "The SMART Alternative." na niezależnym rynku części zamiennych. 

Tagi: Hengst,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony