ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

ponad rok temu  12.11.2017, ~ Administrator   

Solidność niemieckiej technologii

Neolux to rodzina samochodowych źródeł światła, przeznaczona dla kierowców szukających bardziej ekonomicznych zamienników dla oferty znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości.

Marka Neolux została utworzona w 1927 roku. W latach 30. i 40. XX wieku firma OSRAM zaczęła inwestować w rozwój spółki, by w 1965 r. na stałe włączyć ją do portfolio swoich produktów i stać się jej wyłącznym importerem. Można więc powiedzieć, że Neolux jest drugą marką OSRAM na motoryzacyjnym rynku wtórnym.

Dziś oferta Neoluxa obejmuje szeroką gamę źródeł światła do motocykli, samochodów osobowych i ciężarówek, a także samochodów off-road. Są w niej standardowe żarówki halogenowe do samochodów osobowych, żarówki o podwyższonych parametrach (seria Extra Light), o niebieskawym świetle (Blue Light) oraz wprowadzona niedawno linia produktów o wydłużonej trwałości (Extra Lifetime) i żarówki do pojazdów terenowych (Off-Road). W ofercie można znaleźć nie tylko najpopularniejsze typy: H1, H3, H4 czy H7, lecz także H8, H11, HB3 i HB4. W portfolio są także lampy ksenonowe (D1S, D2S, D3S i D4S), żarówki pomocnicze oraz retrofity LED (m.in. W5W, T4W, P21W). Miłośnicy jazdy off-roadowej z pewnością docenią obecność w gamie Neoluxa żarówek Extra Power, o zwiększonej nawet do 100 W mocy. Trzeba jednak pamiętać, że nie można ich używać na drogach publicznych.

Wiele lat ścisłej współpracy z OSRAM zaowocowało wysokimi standardami jakości, a w efekcie dobrą opinią i uznaniem dla marki. Aby sprostać potrzebom swoich klientów, Neolux zapewnia wysokie standardy na każdym etapie produkcji. Prace badawczo-rozwojowe prowadzone przez doświadczony zespół inżynierów stanowią podstawę niezawodnych żarówek i lamp, które są produkowane zgodnie z rygorystycznymi niemieckimi normami bezpieczeństwa i jakości.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony