Części i regeneracja

Części i regeneracja

Artykuł sponsorowany

miesiąc temu  28.07.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Sprawdź, czy jesteś Schaeffler Masterem!

Fot. Schaeffler Poland

Jak dobrze znasz nasze produkty? Co wiesz o naszych markach? Schaeffler rusza z kolejną Akcją Promocyjną. I tym razem nie tylko dla użytkowników portalu REPXPERT.

Zabawa trwa od 26 lipca br. i polega na rozwiązaniu quizu. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania i wybrać jedną z aż 3 000 nagród. Potem już tylko zostaje prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego i kliknięcie ikony „Wyślij”.

Jakie cechy charakteryzują wolne koła alternatora? Czy montując pompę wody wyposażoną w uszczelkę należy użyć smaru w celu dodatkowego uszczelnienia? Co nie jest przyczyną awarii sprzęgła? Te i inne pytania można znaleźć na www.schaefflermasters.pl. Do wyboru są aż 4 kategorie: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, traktory.

- Aby ułatwić wszystkim zadanie, mam wskazówkę - mówi Konrad Habit odpowiadający za portal REPXPERT. - W odpowiedziach na trudne pytania pomoże aplikacja mobilna REPXPERT. Należy ją zainstalować na swój telefon komórkowy.

Sprawdźcie jak to zrobić pod linkiem: https://www.repxpert.pl/aplikacja

4 kategorie i 3 marki produktowe - LuK, INA i FAG

To już druga Akcja Promocyjna skierowana do wszystkich mechaników samochodowych.

- I nie tylko do użytkowników portalu REPXPERT - podkreśla Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. - Uczestnicy akcji Schaeffler Masters mają szanse sprawdzić swoją wiedzę i w łatwy sposób zdobyć nagrodę, która przyda im się w serwisie samochodowym i nie tylko. Do wyboru aż 8 różnych nagród. Sprawdź, czy jesteś Schaeffler Master-em!

Akcja promocyjna realizowana jest na stronie www.schaefflermasters.pl od 26.07.2021 do 19.09.2021 lub do wyczerpania zapasów nagród. Skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzą warsztat samochodowy lub świadczą inne usługi związane z naprawą lub konserwacją pojazdów. Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.schaefflermasters.pl

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony