Części i regeneracja

Części i regeneracja

Artykuł sponsorowany

2 miesiące temu  27.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

Szybsze wyszukiwanie i zamawianie części to sprawniejsza praca

Wyszukiwanie części po numerze VIN jest najpewniejszym sposobem na zamówienie właściwego produktu, jednak łatwo pomylić się podczas jego wpisywania. Na ten problem odpowiada Inter Cars, wdrażając w swoim katalogu nowy, wygodniejszy sposób wprowadzania VIN do wyszukiwarki części.

Cyfryzacja narzędzi, używanych w codziennej pracy w branży motoryzacyjnej postępuje w coraz szybszym tempie, dlatego największy polski dystrybutor wprowadza kolejne funkcjonalności w Inter Cars e-Catalog. Co ważne, firma weryfikuje teoretyczne założenia i rzeczywiste metody wykorzystania tego narzędzia, dzięki czemu może budować nowe rozwiązania w oparciu o doświadczenie użytkowników. 

Jedyny takie rozwiązanie na rynku

Dla mechaników, którzy chcą wybrać część, pasującą do konkretnego numeru VIN, przewidziana została w Inter Cars e-Catalog nowa funkcja sczytywania VIN ze zdjęcia. Dzięki niej nie trzeba mozolnie, ręcznie wprowadzać tych 17 znaków. Wygoda i oszczędność czasu, jaką ta opcja oferuje jest bezdyskusyjna.

– Inter Cars e-Catalog rozpoznaje cyfry i litery widoczne na zdjęciu, po czym automatycznie rozkodowuje VIN i wyszukuje na tej podstawie pasujące części. W ten sposób unikamy potencjalnych pomyłek. Cały proces znalezienia i zamówienia produktu jest szybszy i wygodniejszy. To obecnie najnowocześniejsza metoda wyszukiwania oraz coś, co nas wyróżnia na rynku. Obecnie tylko my udostępniamy warsztatom tego typu funkcję – wyjaśnia Roman Renduda, Koordynator rozwiązań e-Commerce B2B w Inter Cars.

Zamawianie część bez odchodzenia od samochodu

Zaletą Inter Cars e-Catalog, zwłaszcza w kontekście przywołanej funkcji, jest jego mobilność. Aplikacja zainstalowana na telefonie pozwala na zrobienie zdjęcia numeru VIN na podszybiu lub w dowodzie rejestracyjnym. Dzięki temu potrzebną część można zamówić od razu przez telefon, który zawsze jest pod ręką. Nie ma potrzeby siadania do biurka i logowania się na komputerze.

Kompleksowe narzędzie dla warsztatu

Inter Cars e-Catalog to nie tylko mobilne narzędzie, służące do zamawiania części. To wielozadaniowa platforma dla warsztatu motoryzacyjnego, umożliwiająca przygotowanie wycen i ofert dla klientów oraz stworzenie koszyków ulubionych produktów i historii napraw, (przypisanych do konkretnego klienta i samochodu).

Poznaj funkcjonalności Inter Cars e-Catalog!

 

Kliknij i pobierz aplikację na swoje urządzanie mobilne!

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony